Denný letný tábor: Bunkre odvahy

07:30 - 17:00
07:30 - 17:00
Adresa Bunker BS-8, Kopčianska, 851 01 Bratislava Cena 124,00 € Email info@dennetabory.sk Telefón +421 905 756 043 Web dennetabory.sk

Denný letný tábor Bunkre odvahy sa bude odohrávať na Slovensko Rakúskych hraniciach, v priestoroch, ktoré tvoria živú históriu.

Umožnime deťom spoznať  históriu nášho rodného územia. Históriu, ktorá ovplyvnila životy všetkých nás.

V spolupráci s OZ Zachráňme petržalské bunkre sme pripravili interaktívny program plný zaujímavých faktov a skutočných zážitkov.

Denný letný tábor Bunkre odvahy sa bude odohrávať na slovensko – rakúskych hraniciach, v priestoroch, ktoré tvoria našu živú históriu. Ozajstné príbehy z Napoleonských vojen ale najmä realitu života vojakov z čias I. a II. svetovej vojny.

V zrekonštruovaných priestoroch obranných bunkrov sa deti zážitkovou formou dozvedia veľa o histórii, naučia sa orientovať v teréne, čítať v mape, používať buzolu, podľa stromov spoznať svetové strany, zakladať oheň a mnohé iné zručnosti. Veľa sa dozvedia o výcviku slepeckých psov a jedno celé poobedie venujú aj spoznávaniu historického šermu.

V lone krásnych meandrov a  lužných lesov zažijú deti vo veku od 6 do 14 rokov nezabudnuteľné dobrodružstvá a nadviažu nové priateľstvá.

Program a turnusy tábora Bunkre odvahy na rok 2021 nájdete … TU

Prihlásiť deti je možné už teraz … TU

Zdroj: dennetabory.sk