Veselá veda Slovensko – Vytvárame Nezabudnuteľné Letné Zážitky pre Deti

08:00-16:00
08:00-16:00
Adresa Karpatské námestie 7770/10A, 831 06 Bratislava-Rača Cena od 129,- EUR Email jan.buci@veselaveda.sk Telefón +421 907 817 025 Web www.veselaveda.sk
S radosťou ponúkame širokú škálu aktivít, ktoré rozvíjajú nielen fyzické, ale aj mentálne schopnosti detí. Naše letné tábory sú navrhnuté s dôrazom na vzdelávanie, kreativitu a zábavu. Sme presvedčení, že letné prázdniny sú ideálnym časom na obohatenie detí novými skúsenosťami a priateľstvami.Náš tím kvalifikovaných inštruktorov zabezpečuje, aby bol každý týždeň plný pestrej palety aktivít vrátane vedeckých experimentov, športu a dobrodružstva v prírode. Veríme, že každé dieťa je jedinečné a snažíme sa poskytnúť prostredie, kde môžu rozvíjať svoje nadanie a záujmy. Okrem toho, chceme, aby naše aktivity neboli len príležitosťou pre deti, ale aj pre rodičov, aby mohli svoje deti vidieť rásť, vytvárať a spolu s nimi zažívať radostné chvíle.

Ak hľadáte letný tábor s výnimočným programom, ktorý podporuje celkový rozvoj vášho dieťaťa, pridajte sa kVeselej vede. Spolu vytvárame nezabudnuteľné letné zážitky pre deti, ktoré ich budú sprevádzať celým životom.

Tešíme sa na spoluprácu a na to, že spolu poskytneme deťom nezabudnuteľný letný zážitok plný zábavy a vzdelávania.

 

Zdroj: www.veselaveda.sk

Videogaléria