Odporúčané letné tábory 2022

Poďte sa spolu s nami inšpirovať! Ponuka denných aj pobytových táborov je každý rok neskutočná, problém je si vybrať ten správny. Každý tábor je iný, zameraný na iné aktivity, podporujúci rozdielne záujmy detí. Vyberte ten správny pre tie Vaše!

Každý rok hľadáte rôzne možnosti a alternatívne programy pre svoje ratolesti na pokrytie veľkej časti ich prázdnin? Pozrite sa na ponuku odporúčaných táborov a nemyslite si, že letný tábor je len miesto na ,,odloženie” detí počas pracovnej doby. Tieto tábory majú množstvo benefitov, kvôli ktorým by ste ich mali skúsiť, aj keby ste mohli byť celé prázdniny doma s deťmi. Väčšina detí potrebuje pohyb vonku, nové aktivity, či nájsť si nových kamarátov a socializovať sa.

Pobytovétábory.sk | By ChameleonLand

Dožičte svojim deťom prežiť šesť pobytových dní v krásnej dubodielskej prírode, s koňmi a v prostredí  Kaštieľa Patrovec neďaleko od Trenčína.

Pobytový tábor RÓDEO KEMP PATROVEC je zameraný na jazdeckú školu pre začiatočníkov aj pokročilých. Pod vedením skúsených inštruktorov sa deti naučia o kone starať, čistiť ich, česať, kŕmiť, ale hlavne na nich jazdiť. Okrem toho budeme hľadať stratený poklad, zabavíme sa v originálnych hrách či zasúťažíme v tradičných športových disciplínach. Na deti čakajú kreatívne dielne, nočná hra, opekačka i pravá táborová diskotéka. Neváhajte, nenechajte deti sedieť doma, ale radšej na koni!

Okrem jazdeckého tábora nájdete v našej ponuke v Kaštieli Patrovec aj ďalší pobytový tábor – KEMP SNOV, počas ktorého odkryjeme záhadami opradený príbeh strateného zázračného kameňa, ktorý zlý Sicario so svojou družinou ukradli z čarovnej truhličky. Na tejto ceste nás čakajú zábavné hry, súťaže a originálne prekážky. Pri ich zvládaní nám pomôže čarovná truhlička, do ktorej každý deň spoločne nazrieme, aby sme zistili, či sa v nej nenachádza nová indícia, ktorá posunie naše pátranie každý deň vpred.

Pobytové tábory sú určené pre deti vo veku od 6 do 14 rokov, s určitou mierou samostatnosti. Skvelá atmosféra, nové priateľstvá, bohatý a pestrý program –  toto všetko čaká na deti, ktoré už dnes môžete prihlásiť na jeden zo spomínaných pobytových táborov.

Aj v tomto roku môžete využiť Objednaj TERAZ a zaplať POTOM. Akceptujeme všetky rezervácie vytvorené v tomto roku, ak sumu za pobytový tábor pre vaše deti uhradíte najneskôr do 30 pracovných dní pred začiatkom turnusu tábora, ktorý ste si objednali.

3

 

The Bridge Camp

Doprajte deťom hravé leto s angličtinou! Už tretiu sezónu pre vaše ratolesti od 7 do 12 rokov pripravujeme dobrodružný tábor plný zábavy v anglickom jazyku.

Za jeden týždeň deti spoločne s anglicky hovoriacimi lektormi strávia v zábavnom programe ušitom na mieru 35-45 hodín ponorené do angličtiny a okrem nových zážitkov si domov zaručene prinesú aj množstvo nových vedomostí.

Celodenný program od 9:00 do 16:00 je nabitý aktivitami a vo vhodných intervaloch ho prekladáme prestávkami na oddych a občerstvenie. Vaše deti budú mať spolu 35 hodín angličtiny počas piatich dní za 195€.

V prípade, že sa zvyknete zdržať dlhšie v práci, ponúkame vám možnosť zakúpiť verziu denného tábora PREMIUM, v rámci ktorej rozšírite celodenný program vášho dieťaťa o ďalší blok aktivít, ktorý bude ukončený o 18:00. Pri takomto balíku budú mať deti za 5 dní spolu až 45 hodín angličtiny za 250€.

 

Tábor s angličtinou HAPPY CAMPERS

Pre vaše DETI (od 6 do 11 rokov) a TEENAGEROV (od 12 do 16 rokov) sme počas júla a augusta pripravili fantastické týždňové tábory s angličtinou HAPPY CAMPERS. Pod vedením školených lektorov sa deti hravou a interaktívnou formou ponoria do angličtiny na celý týždeň. Každý deň sa týka jednej témy, na ktorú robíme spoločný projekt. Poobedné aktivity v areáli Kuchajda spájajú učenie s hrami a pohybom na čerstvom vzduchu. Obsah interaktívnych lekcií je zostavený podľa najnovších trendov spol. CAMBRIDGE, ktorá je garanciou kvalitného vzdelávania!

Deti sú rozdelené do skupín podľa veku a úrovne angličtiny. Nakoľko je počet miest v jednej skupine limitovaný na max. 9 detí, odporúčame si rezervovať miesto čo najskôr!

Zameranie: Týždenný denný tábor so zameraním na zlepšenie angličtiny interaktívnou a zábavnou formou. Garantujeme až 30 hodín angličtiny za týždeň.

Stručné špecifiká: Denný tábor prebieha v moderných priestoroch jazykovej školy TOWER ACADEMY pri nákupnom centre VIVO, v budove Tower 2. Jazyková škola má 6 priestranných učební, oddychovú chill-out zónu, kuchynku, recepciu, vlastné toalety, výbornú dostupnosť s rýchlym parkovaním priamo pred budovou alebo parkovaním na 3 hodiny zdarma v garáži VIVO nákupného centra. Lekcie angličtiny sú navrhnuté podľa najnovších trendov spol. CAMBRIDGE. Deťom sa venujú školení lektori TOWER ACADEMY. Poobedné športové aktivity a outdoor hry prebiehajú v areáli Kuchajda.

Najvhodnejšia veková skupina: Deti od 6 do 11 rokov a Teenageri od 12 do 16 rokov. Deti sú rozdelené do skupín podľa veku a úrovne angličtiny.

Stravovanie/pitný režim: Stravovanie 3 x denne zahŕňa desiatu, teplý a zdravý obed a
olovrant. Na obed každý deň výber zo 4 zdravých jedál v reštaurácii FIT. Pitný režim je zabezpečený na celý deň.

Cena: 189 EUR na 1 týždeň zahŕňa 30 hodín výučby angličtiny, všetky učebné materiály, stravu a pitný režim, starostlivosť od 8:30 do 16:30, návštevu kina a malý darček.

ta

LOGISCOOL MINECRAFT, ROBLOX, LEGO A HACKER TÁBORY

Je vaše dieťa pripravené na nové dobrodružstvo? Je pripravené naučiť sa niečo nové, úžasné?

Ak hľadáte skutočne užitočný a zábavný letný tábor pre Vaše dieťa, ste na správnom mieste. V táboroch Logiscool sa deti naučia programovať, designovať svet Minecraftu, ovládať LEGO roboty, natáčať a strihať videá a veľa iného! Naše denné tábory ponúkajú široké spektrum možností ako v lete zažiť veľa digitálnej zábavy, nájsť si nových kamarátov a osvojiť si digitálne zručnosti.

Deti sú rozdelené podľa vekových kategórií a tematiky táborov do max 12 členných skupín.

Denné tábory prebiehajú v našich nových priestoroch v Bratislave, Nitre, Žiline, Nových Zámkoch a Stupave. V doobedných hodinách prebieha odborný program, ktorý si pre Vaše dieťa vyberiete podľa zamerania tábora (programovanie, videoprodukcia, Lego WeDo, atď). Poobede je pripravený program vonku s tímom veselých, skúsených animátorov – športové aktivity v parku, loptové hry, súťaže a veľa zábavy.

Stravovanie je 3x denne a zahŕňa desiatu, obed a olovrant

Rovnaké programy vo forme poldenných táborov môžu deti absolvovať aj online.

Tábory sú určené pre deti vo veku 6 – 16 rokov. Celodenne prebiehajú v týždni približne od 8:00 – 16:00, poldenné od 8:00 – 13:00 a online od 9:00 – 12:00

Cena: celodenný tábor od 159 €/týždeň, poldenný od 119 €/týždeň, online od 98 €/týždeň

Dennétábory.sk | By ChameleonLand

Občianske združenie Preliezka sa už 19 rokov venuje organizovaniu denných detských táborov v Bratislave a blízkom okolí. Naša táborová ponuka na zábavné LETO 2022 sa rozrástla o ďalšie tábory – športové, so zvieratkami alebo kreatívny, ktorý si vyberiete? Celú ponuku našich tematických táborov nájdete na webe dennetabory.sk, spolu s lokalitami a podrobnými informáciami!

Denné tábory aj pre najmenších!

Všetkým rodičom, ktorí nemajú v lete otvorenú škôlku, ponúkame naše najmilšie denné tábory pre najmenších. Sú vhodné pre deti od 4 do 6 rokov. Deti v nich získajú nových kamarátov a okrem toho, že zažijú veľa zábavy a odnesú si množstvo nezabudnuteľných zážitkov, socializujú sa, čo je pre ne veľmi dôležité. Program v našich MiNi táboroch je prispôsobený ich veku a schopnostiam, je mimoriadne pestrý a postavený na zážitkoch, ktoré sú v detskom veku nesmierne dôležité. Všetky naše MiNi tábory nájdete tu!

Vyrástli sme! Naše denné tábory nájdete už aj v Trenčíne, Trnave a Žiline!

Pre všetkých rodičov a ich veselé deťúrence z Trenčína máme toto leto pripravené už 4 tábory! Zatúlajte sa s nami do malebného dubodielského lesa, kde sme v areáli Kaštieľa Patrovec pre detských milovníkov koní a zvieratiek pripravili denné tábory – Letné ródeo a Hravé zvieratká. Priamo v Trenčíne na vás čakajú obľúbení Smelí výletníci a NOVINKA tohto roka – Akčný teenager. Naše denné tábory v Trenčíne nájdete tu!

Pre deti z Trnavy, ktoré rady spoznávajú svet a jeho históriu, rady sa bláznia, milujú dobrodružstvo a slniečko, majú vietor vo vlasoch, je tu opäť denný tábor Smelí výletníci. A pre -násť ročných sme si pripravili veľkú novinku – Akčný teenager Trnava, kde sa nikto nudiť nebude. Zažijete preteky na motokárach, lezecké steny, tobogány a mnoho iného. Ponuku denných táborov v Trnave nájdete tu!

No a na zvedavé deti zo Žiliny, ktoré chcú viac a viac spoznávať svoje mesto, čakajú obľúbení Smelí výletníci.

ČAS: Po – Pia od 7:30 do 16:30

STRAVOVANIE: Deťom zabezpečujeme celodennú stravu a pitný režim vo všetkých našich táboroch. Desiaty, obedy a olovrant pripravujeme na základe vhodných nutričných hodnôt s dôrazom k jednotlivým aktivitám detí na táboroch.

ČASTÉ OTÁZKY: Na všetky časté otázky nájdete odpovede v našej sekcií na webe TU! Pokiaľ by sme mali akékoľvek ďalšie otázky, na ktoré ste nenašli odpoveď sme tu pre Vás vždy na info@dennetabory.sk alebo na telefónnom čísle +421905756043

4

 

Denné letné počítačová tábory s IT Learning

Každé leto pripravujeme pre deti od 7 do 18 rokov počítačové tábory, ktoré prebiehajú dennou formou od 8:00 do 16:00 hod. v našich počítačových učebniach v Bratislave. Hovoríme im počítačové tábory, pretože na každom z nich používame aktívne počítače, ale ich záber je oveľa širší. Naše tábory sa podstatne líšia od vyučovania v škole. Sú tisíckrát lepšie, pretože kladieme veľký dôraz na obsah a zmysluplnosť výuky, a zároveň rešpektujeme to, že sú prázdniny – preto sa nové veci učíme hravou a nenásilnou formou.

Ak ťa však bavia veci okolo počítačov a chceš využívať počítač aj na iné činnosti ako sú hry alebo pozeranie filmov, sú naše tábory pre teba ako stvorené. Naučíme sa cez leto kopec veľmi praktických vecí, ktoré sa v škole určite učiť nebudete. Tvoje vedomosti a zručnosti budú všetci kamoši a kamošky obdivovať (a asi aj závidieť). Poď do nášho tábora a zaži nový spôsob získavania vedomostí hrou, kopec zábavy, spoznaj nových kamarátov a odnesieš si vedomosti, ale aj veľa skvelých zážitkov. Stavíme sa, že na tábor do konca života nezabudneš a budeš ďakovať rodičom, že ťa naň prihlásili.

Odporúčaná veková skupina: 7-18 rokov

Cena tábora: 180,00 € s DPH / dieťa / týždeň

tabor-banner

 

Jazykové prázdniny s Volis Academy

Deťom vo veku od 7 do 14 rokov ukážeme, že cudzie jazyky sú zábava. Presvedčiť sa o tom môžu na dennom tábore v Bratislave alebo týždennom pobytovom tábore vo Vysokých Tatrách. O deti sa postarajú naši vyškolení lektori angličtiny, nemčiny alebo španielčiny.

Na dennom tábore v Bratislave v Starom Meste deti absolvujú 15 hodín výučby angličtiny, nemčiny alebo španielčiny hravou metódou. Popoludní na nich čaká pestrý zábavný program, súťaže, športové alebo záujmové aktivity. Tešiť sa môžete napríklad na hľadanie pokladu, laser arénu, športovú olympiádu, kino a filmový kvíz, vedomostný kvíz alebo návštevu včelárstva.

Ak máte skôr záujem o týždenný tábor s pobytom v srdci Vysokých Tatier, môžete sa tešiť na 18 hodín výučby angličtiny metódou English for fun a turistické výpravy, či iné športové a zábavné aktivity v okolí Štrbského plesa. Na deti čakajú aj tvorivé dielne, vedomostné súťaže a iné tímové hry.

Stravovanie a pitný režim: V cene tábora je celodenná starostlivosť a stravovanie 3x denne, ktoré zahŕňa desiatu, teplý obed a olovrant. Pitný režim je zabezpečený počas celého trvania tábora.

Cena denného tábora: 199 Eur / 5 dní

Cena týždenného tábora: 319 Eur / 8 dní a 7 nocí

Navyše, môžete využiť našu 15% zľavu pre súrodencov a kamarátov.