PRIHLÁS SA DO NAŠICH SKUPÍN A STAŇ SA SÚČASŤOU RDS RODINY

Adresa RDS Art Group, Laurinská 14 , 811 01 Staré mesto - Bratislava Email thewave@rdsartgroup.sk Telefón 0910373373 Web www.rdsartgroup.sk

Ak sa chceš stať súčasťou veľkej umeleckej rodiny, kde žijú všetci tancom, spevom či herectvom, čítaj tento článok určite dokonca. Už 9.teho júna organizujeme v Dome umenia konkurzy do všetkých našich skupín. Máš preto jedinečnú príležitosť, ukázať čo sa v tebe skrýva a stať sa členom tanečnej skupiny The Wave, Souljam alebo krOWN. Ak je tvojou vášňou divadlo, prihlás sa do Muzikálovej akadémie, kde budeš študovať tanec, spev a herectvo súčasne, čím sa z teba stane komplexný umelec pripravený na pôsobenie na divadelných doskách. Všetky konkurzy sa uskutočnia 9. júna v nedeľu.

THE WAVE

Na začiatku boli tri dievčatká, ktoré milovali tanec a chceli sa mu venovať naplno. Vznikla tak skupina Lollipops, ktorá sa začala ihneď rozrastať. Dnes žije tancom v skupine The Wave vyše 100 detí vo všetkých vekových kategóriách, ktoré súťažia doma aj v zahraničí, alebo vystupujú v divadle či na rôznych eventoch. Venujú sa tanečným štýlom moderna, jazz a show dance. Teraz hľadajú nových členov do troch vekových kategórií, a to: mini kategória (4-7 rokov), detská veková kategória (8-11 rokov) a juniorská veková kategória (12-14 rokov). Pre viac informácií napíš na thewave@rdsartgroup.sk

Pre prihlásenie sa na konkurz je potrebné vyplniť registračný formulár. Každá veková kategória má ten svoj. 

Ak máš záujem prihlásiť sa do vekovej kategórie MINI, vyplň nám dotazník, ktorý nájdeš TU.

Pokiaľ si vo veku 8-11 rokov, vyplň nám formulár, ktorý nájdeš na odkaze TU.

Deti vo veku 12-14 rokov nájdu svoj formulár na TU.

Časový harmonogram konkurzu do tanečnej skupiny The Wave:

11:00-12:30 – konkurz pre vekovú kategóriu MINI
13:00-14:30 – konkurz pre vekovú kategóriu DVK
15:00-16:30 – konkurz pre vekovú kategóriu JVK

SOULJAM

Pre tých, ktorí majú vášeň pre hip-hop a streetové štýly, je tu skupina Souljam.

Príď 9. júna na konkurz do hip hopovej skupiny, ktorá sa stane tvojou soulmate. Nezáleží na tom či si dieťa, teenager alebo si už „dospelák“, konkurz je pre všetkých od 7 rokov. 

 

Ak ťa pri každej príležitosti rozhýbu rytmy popu, hip hopu, rnb či house, naša tanečná rodina je to pravé tanečné pre teba. Na hodinách si zatancuješ streetdance-ové štýly ako hip hop, house dance, popping či locking. Pestrosť tréningom však dodáva aj waacking, vogue alebo dancehall. Lektori, s ktorými sa na sále stretneš, ti zaručene obohatia tvoj pohybový slovník a kreativitu, čo následne využiješ vo freestyle-och, ale aj v choreografiách. Okrem vymakaných tréningov na teba čaká aj množstvo zábavy na sústredeniach, kempoch či workshopoch, ktoré  v Dome umenia pravidelne pripravujeme. Stať sa členom môže ktokoľvek, kto žije tancom rovnako ako my. Na konkurz nie je potrebné prísť špeciálne pripravený, stačí nám ukázať kus seba. Pre viac informácií nám napíš e-mail na souljam@rdsartgroup.sk. 

Pre prihlásenie sa na konkurz je potrebné vyplniť registračný formulár, ktorý nájdeš TU. Po príchode je potrebné dostaviť sa na recepciu 4.té poschodie. Konkurz sa koná na 5-tom poschodí.

Časový  harmonogram konkurzu do skupiny Souljam:

14:30-15:30 – konkurz pre deti od 7 do 12 rokov
15:30-16:30 – konkurz pre všetkých od 12 rokov

Objav svet hip hopovej kultúry a staň sa súčasťou veľkej rodiny.

KROWN

krOWN je tanečná skupina, ktorá sa vyznačuje láskou ku kórejskej kultúre a svoju vášeň odovzdali tanečnému štýlu K-POP. Na konkurz môžu prísť všetci od 13 rokov, bez ohľadu na úroveň. Počas konkurzu sa naučíš choreografiu, kde si lektori preveria tvoje skúsenosti a taktiež budeš mať priestor vytvoriť krátku choreografiu vo dvojiciach, kde si preveria tvoju kreativitu a spoluprácu. Cieľom skupiny je šíriť kórejskú tanečnú kultúru prostredníctvom vystúpení a shows, ako aj výučbou choreografií alebo prednášaním o rôznych témach spätých s danou kultúrou. K-POP ako taký sa skladá a je ovplyvnený rôznymi štýlmi, ako Hip-Hop, Afro, House a Reggeaton či Commercials. Pre viac informácií a prihlásenie sa, nás kontaktuj na krown@rdsartgroup.sk

Konkurz do tanečnej skupiny krOWN sa koná tiež 9. júna v čase od 11:30-14:00. Po príchode sa prosím dostav na recepciu na 4.poschodie.

Vo všetkých našich tanečných skupinách sa môžeš tešiť na:

 • moderne a profesionálne vybavené sály,
 • špičkových lektorov
 • reprezentovanie Slovenska na domácich aj zahraničných súťažiach,
 • workshopy so zahraničnými lektormi,
 • spolupráce s interpretmi
 • tanečné vystúpenia na eventoch či divadelných doskách,
 • tábory a sústredenia

MUZIKÁLOVÁ AKADÉMIA

Na nedeľný konkurz do Muzikálovej akadémie sa môžu prihlásiť všetky deti vo veku 6-16 rokov. Koncept Muzikálovej akadémie ponúka deťom jedinečnú príležitosť, stať  sa komplexnými umelcami pripravenými na pôsobenie na divadelných doskách. Podmienkou členstva Muzikálovej akadémie je navštevovať spev, herectvo aj tanec. Práve vďaka tejto troj-kombinácii sa stáva umelec lákadlom pre nejedného režiséra a producenta.

Na konkurz je potrebné si pripraviť 1 pesničku podľa ľubovoľného výberu. Klavírny doprovod bude zabezpečený. Na herectvo ani tanec sa dopredu pripravovať deti nemusia. Zadanie dostanú priamo na konkurze.

Časový harmonogram konkurzu do Muzikálovej akadémie: 

12:00 – 13:30 – deti vo veku 13-16 rokov
13:30 – 15:00 – deti vo veku 10-12 rokov
15:00 – 16:30 – deti vo veku 6-9 rokov

Pre prihlásenie sa na konkurz je potrebné vyplniť registračný formulár, ktorý nájdeš TU.

Ak potrebuješ viac informácií, kontaktuj nás na muzikal@rdsartgroup.sk 

Čo čaká na deti v Muzikálovej akadémii?

 • profesionálni lektori z divadla a televízie
 • spolupráce s režisérmi, známymi detskými interpretmi a divadlami
 • trojkombinácia spev, tanec, herectvo ako jediný na Slovensku
 • spoločné vystúpenia na divadelných doskách
 • individuálny prístup a motivácia detí a mladých
 • kvalitné vybavenie a výučba

Staň sa súčasťou nášho umeleckého sveta plného radosti a kreativity. Vidíme sa 9. júna!

 

Zdroj: www.rdsartgroup.sk