8.ročník Dní otvorených dverí spojených so samozberom levandule

10:00
10:00
Adresa Malé Leváre č. 229, 908 74 Malé Leváre Email info@levanduland.sk Telefón 0902 319 353 Web www.facebook.com
OD STREDY 5.7. DO NEDELE 9.7. každý deň od 10 do 19 hod.
Milí priaznivci levandule, srdečne vás pozývame na 8.ročník Dní otvorených dverí a samozber bio levandule lekárskej u nás na farme.
V tieto dni si u nás budete môcť sami nazbierať levanduľku, spraviť si pekné fotografie a radi vám poradíme ako sa správne starať o tú vašu levanduľu a na čo všetko sa dá využiť. Budú tu na vás čakať aj rôzne levanduľové produkty priamo z našej výroby, malé občerstvenie a ďalší zaujímavý tematický sortiment.
VSTUPNÉ:
Samozber je spoplatnený sumou 6 eur, za túto sumu pri bráne dostanete 1 papierovú tašku a môžete si do nej levanduľu nastrihať, v tomto prípade vstupné neplatíte. Samozrejme je možné zakúpiť si aj viac tašiek na zber.
Ak sa chcete prísť len pozrieť alebo odfotiť – vstupné je 1 eur/osoba.
Nožnice zapožičiavame.
Platba je možná len v hotovosti.
Areál je bezbariérový. Zvieratká sú u nás vítané.
Návštevníkov žiadame, aby dodržiavali pokyny na strihanie, ktoré dostanú pri vchode, nosnosť lavičiek na fotenie a brali ohľad na rastliny a na seba navzájom. STRIHAJÚ SA CELÉ RASTLINY SO ZELENOU STONKOU, NIE LEN KVETY. V areáli bude niekoľko našich pracovníkov, ktorí budú dohliadať na strihanie a priebeh akcie, neváhajte sa na nich obrátiť s akoukoľvek otázkou.
Zároveň upozorňujeme, že v čase kvitnutia je na poli zvýšený výskyt včiel a vstup do areálu je na vlastné riziko.
Levanduľové pole sa nachádza za obcou Malé Leváre, v rekreačnej oblasti Rudava, cesta je za dedinou vyznačená tabuľkami s názvom LEVANDULAND, bližšie info ako sa k nám dostať a mapu nájdete na www.levanduland.sk v sekcii Navštívte nás, prípadne stačí zadať do google maps Levanduľa zo Záhoria – LEVANDULAND.
Parkovanie je možné na parkovisku pred areálom a na trávniku pozdĺžne pri ceste.
Tešíme sa na vašu návštevu!

Zdroj: www.facebook.com