PARKOVANIE POČAS VÍKENDOV A SVIATKOV VO WESTENDE ZADARMO

Adresa Westend Plazza , Email info@jtre.sk Telefón 02/594 182 00 Web www.facebook.com

👨‍👩‍👧‍👦 Ak sa cez víkend chystáte na Železnú studničku, parkovanie na obľúbenom mieste Bratislavčanov býva dosť problematické. Dávame priestor ľuďom a chceme im spríjemniť víkendový čas s rodinou alebo priateľmi. Preto od 15. 6. 2024 spúšťame parkovanie zadarmo počas víkendov a sviatkov v budove Westend Plazza, v bezprostrednej blízkosti Železnej studničky.

Ako sa tam dostanete a ako to funguje? Keď odbočíte z Lamačskej cesty uvidíte kruhový objazd, z ktorého použijete tretí výjazd vľavo na Dúbravskú cestu poza Westend Plazza (žltá fasáda). Asi po dvesto metroch je vjazd do podzemnej garáže (vstup Dúbravská na mapke), kde môžete pohodlne parkovať (1. PP – verejné parkovanie). Nezabudnite si vziať lístok z automatu pri vjazde do garáže, pričom je potrebné použiť tlačidlo označené ako víkendy/sviatky. Lístok budete potrebovať aj pri odchode.

Patrónka – miesto pre  biznis a riešenia bez kompromisov 

V poslednom období si čoraz viac pozornosti pýta oblasť Patrónky, ktorej aktuálne dominuje známa  biznis zóna Westend (názov Westend = Západný koniec reflektuje polohu na západnom okraji centra mesta). Ponúka moderné kancelárske a obchodné priestory s výbornou dopravnou dostupnosťou a spolu so službami robia z Westendu komfortné pracovné prostredie. Patrónka tak patrí medzi najprestížnejšie adresy v meste, čo v lokalite adekvátne reflektujú aj investori. Westend je súbor štyroch administratívnych budov: Westend Court, Westend Square, Westend Gate a Westend Plazza, ktorú možno označiť za srdce celej lokality. Výhodou je bezprostredná blízkosť rekreačno-oddychovej lokality Železná studnička v bratislavskom lesoparku s množstvom príležitostí na relax a šport.

Patrónka je oblasť na okraji centra Bratislavy, ide o západnú „bránu“ do centra. Na kraji oblasti Patrónka je rušná križovatka, ktorá spája Pražskú ulicu smerujúcu do centra, odbočku do nemocníc na Kramároch, výjazd na diaľnicu do Mlynskej doliny a na Lamačskú cestu, vedúcu smerom na Lamač a Záhorie. Práve dopravná dostupnosť je jednou z najsilnejších stránok Patrónky – je veľmi blízko diaľničnému obchvatu, nemocniciam, školám i retailovým priestorom. Súčasťou oblasti je aj železničná zastávka Železná studienka či jeden z najfrekventovanejších autobusových terminálov v meste – spôsobov, ako sa tam dostať, je teda veľmi veľa.

Výhody práce vo Westend biznis zóne:

  • Práca v štvrti so skvelou občianskou vybavenosťou blízko zelene
  • Dobrá dopravná dostupnosť, blízkosť diaľnice aj uzlu MHD
  • Kvalitné stravovacie, voľnočasové, poštové, rekreačné služby
  • Zabezpečený vstup i doplnkové služby pre verejnosť
  • Vyhradené parkovacie miesta
  • Klimatizované kongresové priestory
  • Kancelárie zriadené podľa požiadaviek klienta (na kľúč)

Zdroj: www.facebook.com