Tip na sobotu: Otváranie K Parku v Brezne aj so Separom

16:00
Adresa ulica Eleny Maróthy - Šoltésovej, Brezno Web www.kauflandpark.sk

Nenechajte si ujsť otvorenie nového multifunkčného parku plného vychytávok! Na ulici Eleny Maróthy – Šoltésovej v Brezne bude najbližšiu sobotu poriadne rušno, okrem tanečníkov a profi športovcov tu svoje umenie predvedie aj Separ.

Pokiaľ bývate v Brezne alebo sa sem v sobotu 15. júna 2024 chystáte, určite sa zastavte na otváraní najnovšieho, už 17-teho K Parku na Slovensku. Od 16- tej hodiny  vás na ulici Eleny Maróthy – Šoltésovej bude čakať skutočne nabitý program, o ktorý sa postarala spoločnosť Kaufland. Vstup je pre všetkých zadarmo, stačí len prísť.

 

V K Parkoch od Kauflandu môžu mladí aktívne tráviť svoj voľný čas

 

A čo v K Parku zažijete tentokrát? Napríklad vystúpenie breznianskej tanečnej školy Tanečkovo, tanečníkov Capoeiry či švihadlových majstrov z Rope Skippping Academy alebo si môžete dať do tela pri fitness challenge. Nebudú chýbať viaceré workshopy, na svoje si prídu aj milovníci skateboardov a kolobežiek, pretože profesionáli z Hangair Action Sports Academy ich naučia, ako ovládať dosku na kolesách. A aby toho nebolo málo, máte šancu  zapojiť sa do súťaže o Separov merch a s trochou šťastia získať aj jeho autogram.

Čo by to bolo za oslavu bez  dobrej hudby? Celé popoludnie vás preto bude v K Parku zabávať známy DJ Smart. Ostaňte pripravení, pretože mikrofónu sa chopí Separ a odpáli tu svoj koncert. Tvár K Parku tento rok otváral ihriská v Dúbravke a Veľkom Krtíši, otváračku v Brezne si, samozrejme, nenechá ujsť- a vy s ním!

Pri otvorení multifunkčného ihriska v Brezne vás čaká kopa zábavy aj skvelá hudba, prídete?

 

Príďte v športovom

V modernom športovo-oddychovom areáli môžete na vlastnej koži otestovať lezeckú stenu alebo si zahrať pingpong. Čaká vás streetbalové ihrisko, oddychová a workoutová zóna pod holým nebom i špeciálne plochy, na ktorých sa dá jazdiť na skateboarde a kolobežke. Jednoducho všetko, čo dnes baví mladých ľudí. Kaufland im tieto športoviská stavia doslova na mieru, vďaka čomu sa môžu viac hýbať a stretávať  s kamošmi naživo a na čerstvom vzduchu. Viac informácií nájdete na www.kauflandpark.sk.

 

Nenechajte si ujsť otvorenie nového K Parku, svoj koncert v Brezne odpáli aj Separ