Leto plné zážitkov v hoteli Marlene****

Adresa Hotel Marlene****, Dedovka 1799, 023 01 Oščadnica Email marlene@marlene.sk Telefón +421 911 447 056 Web hotel.marlene.sk

Hotel Marlene**** sa nachádza v malebnej dedinke Oščadnica blízko českých a poľských hraníc.

Vďaka niekoľkoročným skúsenostiam a stovkám spokojných zákazníkov Vám garantujeme spokojnosť, skvelú kuchyňu a profesionálny prístup. Vychutnajte si pokoj a krásu nedotknuteľnej prírody a zažite s nami nezabudnuteľné leto.

Kráľovské pohodlie Vám bude dopriate v našich rodinných izbách alebo apartmánoch. 

V lúčoch slnečných dní viete využiť náš multifunkčný kurt, kde si môžete zahrať  tenis, futbal, či basketbal. Ako naši ubytovaní hostia máte v cene ubytovania vstup do spoločenskej miestnosti s PS4, biliardom a stolným tenisom. V kondícií sa môžete udržiavať vo vonkajšej posilňovni, zatiaľ čo Vaše môžu šantiť na detskom ihrisku.

 Náš hotel disponuje vynoveným wellness centrom, v ktorom sa viete zrelaxovať vo vírivke, plaveckom bazéne a načerpať nové sily v parnej alebo fínskej saune, pre detičky tu máme detský bazén.

 

 

Pýtate sa na vyžitie na Kysuciach? V tomto sme naozaj jedinečný. 

Iba 1,5 kilometra od hotela sa nachádza stredisko Veľká Rača, kde si môžete vyskúšať jedinečnú jazdu na najdlhšej bobovej dráhe na Slovenku. V  Kysuckej kotline sa nachádza nespočetné množstvo turistických chodníkov s dýchberúcimi výhľadmi. Jedinečnosť Kysúc sa odráža v Starej Bystrici v podobe jediného orloja na Slovensku. Na bicykloch viete preskúmať krásy Bystrickej doliny na trase Bystrickej cyklomagistrály. Múzeum Kysuckej dediny vo Vychylovke s úvraťovou železničkou Vám priblíži život u nás v minulých časoch. Takmer v každej dedinke u nás sa nachádza rozhľadňa, prečo nepreskúmať teda Kysuce aj z vtáčej perspektívy? 

Veríme, že Vám náš región má čo ponúknuť, práve preto je čas zabaliť kufre, zobrať detičky a navštíviť nás.

Tešíme sa na Vás!

Zdroj: hotel.marlene.sk

Fotogaléria