Jarné prázdniny – Gothal Liptovská Osada

Adresa Liptovská Osada 756, 034 73 Liptovská Osada Email recepcia@gothal.sk Telefón +421 945 44 55 44 Web gothal.sk

Gothal je výnimočný multifunkčný areál, ktorý poskytuje komfort pohodlného ubytovania a množstvo športových a relaxačných aktivít v priľahlom komplexe Vodného sveta.

Gothal je zasadený do nádherného prostredia Liptova na rozhraní Veľkej Fatry a Nízkych Tatier a je vzdialený iba 12 kilometrov od lyžiarskych svahov na Donovaloch. Rezort má pohodlnú 2,5 hodinovú dostupnosť z Bratislavy. Je to skrátka miesto, kde si každý nájde to svoje. Zábava aj oddych v jednom tu čaká na rodiny s deťmi, športové kluby, partie priateľov či kolegov na teambuildingoch.

Gothal a jeho okolie predstavuje unikátne spojenie športových aktivít, relaxu v najmodernejšom vodnom svete, wellnessu, masáží a beauty služieb. V zimných mesiacoch môžete v rezorte využiť aj vonkajšie klzisko s požičovňou korčúľ a podporných pomôcok pre najmenších. Či už do Gothalu prichádzate na romantický víkend, pobyt s rodinou a deťmi alebo na firemnú akciu, čaro tohto miesta vás určite presvedčí o správnosti rozhodnutia pre pobyt v Gothale.

Viac informácií o rezorte Gothal nájdete na www.gothal.sk

Balík „Jarné prázdniny“  zahŕňa:

  • ubytovanie v plne vybavených chalupách rôznych veľkostí a pôdorysov alebo v izbách penziónov či v apartmánoch
  • polpenzia podávaná v Kolibe Liptov
  • vstup do bazénov Vodného sveta zadarmo každý deň na 2 hod. počas pobytu (25 m plavecký bazén, relaxačný bazén, detský bazén+detský hrad)
  • rodinný animačný program (platí pre pobyty od 2. do 10.3. 2024)
  • pre každého ubytovaného hosťa  jeden 4-hodinovy skipass do strediska Park Snow Donovaly zadarmo (platí pre pobyty do 1.3.2024)
  • k skipasu do Park Snow Donovaly zakúpenému u nás , bezplatný odvoz shuttle busom* (rezervácia  potrebná vopred na recepcii)

* netýka sa skipasu získaného zdarma

Zdroj: gothal.sk

Fotogaléria