Gothal Liptovská Osada

Adresa Liptovská Osada 756, 034 73 Liptovská Osada Email recepcia@gothal.sk Telefón +421 945 44 55 44 Web gothal.sk

Neďaleko Nízkych Tatier, na ceste medzi dedinami Liptovská Osada a Liptovská Lúžna, leží výnimočné miesto pre celú rodinu zvané Gothal.

Neďaleko Nízkych Tatier, na ceste medzi dedinami Liptovská Osada a Liptovská Lúžna, leží výnimočné miesto zvané Gothal. Všetci nadšenci prírody, športu, turistiky, lyžovania, relaxu, zábavy a kultúry, vitajte!

O Gothale 

Gothal je výnimočný multifunkčný areál, ktorý poskytuje komfort pohodlného ubytovania a množstvo športových a relaxačných aktivít v priľahlom komplexe Vodného sveta. Gothal je zasadený do nádherného prostredia Liptova na rozhraní Veľkej Fatry a Nízkych Tatier a je vzdialený iba 12 kilometrov od lyžiarských svahov na Donovaloch. Rezort má pohodlnú 2,5 hodinovú dostupnosť z Bratislavy. Je to skrátka miesto, kde si každý nájde to svoje. Zábava aj oddych v jednom tu čaká na rodiny s deťmi, športové kluby, partie priateľov či kolegov na teambuildingoch.

Príbeh Gothalu

Gothal ako výraz má veľmi dlhé korene. Je to pôvodný názov Liptovskej Osady, ktorý dedinke dali benediktínski mnísi v roku 1288 a v preklade znamená ,,božie domčeky\“. Zatiaľ, čo v minulosti sa vďaka benediktínom v tejto oblasti rozvíjalo najmä náboženstvo, kultúra, umenie a nové techniky hospodárenia, dnes je toto miesto vďaka Gothalu synonymom najmä aktívneho oddychu pre celú rodinu.

Vďaka modernej architektúre s prvkami starých slovenských tradícií, perfektnej polohe a bohatej ponuke služieb tu nuda nemá žiadne miesto. 

Ak najradšej trávite svoj voľný čas s najbližšími aktívne, ste tu správne.

Gothal a jeho okolie predstavuje unikátne spojenie športových aktivít, relaxu v najmodernejšom vodnom svete, wellnessu, masáží a beauty služieb a množstvo zábavy pre malých aj veľkých v podobe rodinných animácií, detských ihrísk či veľkorysého detského kútika. V Gothale nielenže dokonale vypnete, ale práve naopak, toto miesto vás naštartuje a nabije pozitívnou energiou.

Zdroj: gothal.sk