Muzikál Bedári

19:00
19:00
Adresa Divadlo Nová scéna Živnostenská 1, 812 14 Bratislava Email rezervacie@novascena.sk Telefón +421 2 204 88 200 Web www.novascena.sk

Nemáte ešte istý program na začiatok júna?
Ak ste doteraz nevideli legendárny a cenami ovenčený muzikál 
BEDÁRI, sme si istí, že po nasledujúcej ponuke, ktorá sa neodmieta, ho mať budete!

Výnimočne a jednorazovo totiž ponúkame tri posledné predstavenia v tejto sezóne pre Vás a Vašich tínedžerov za super cenu. Mladá vstupenka platí pre divákov od 12 do 18 rokov.

Neváhajte a prežite nádherný večer s blízkymi a najúspešnejším muzikálom všetkých čias, muzikálom Bedári, ktorý má na svojom konte viac ako 160 medzinárodných ocenení vrátane 8 ocenení Tony Awards a videlo ho viac ako 70 miliónov divákov na celom svete.

Kultový román Victora Huga ožíva v muzikáli s nesmrteľnými melódiami v podaní slovenských a českých muzikálových hviezd. Výnimočný dirigent Peter Valentovič vedie Symfonický orchester Slovenského rozhlasu, veľkolepá scéna a výpravné kostýmy podčiarkujú  nezabudnuteľný divadelný zážitok.

Nenechajte si ujsť dojímavý príbeh trestanca, ktorý dostal druhú šancu! Príbeh, ktorý vyvoláva u ľudí na celom svete rovnaké emócie, a to lásku, prajnosť, silu v nepriazni osudu i vykúpenie.

Zdroj: www.novascena.sk

Fotogaléria

Videogaléria