Aladin

16:00
Adresa Tkáčska 2, 080 01 Prešov Vhodné od 3 rokov. Cena 6 € Email info@violapresov.sk Telefón 0910 189 007 Web www.facebook.com
Ďaleko v horách žije chlapec menom Aladin. Je rovnaký ako ty. Má dobrú mamičku ako ty. Má dobrého otecka ako ty. Ale navyše má Džina, ktorý mu splní každé želanie. Naším želaním je, aby si sa prišiel pozrieť a vychutnať si predstavenie tak ako my, keď ho hráme.
Malí, zoberte si so sebou aj dospelých. A Vy, dospelí, malých. Máme pre Vás malé aj veľké bábky, rozihraných hercov, živú kapelu, bláznivé tance a spievajúcu práčku.
Inscenácia je určená pre deti od 3 rokov.
Autor a réžia: Jiří Jelínek
Dramaturgia: Hana Launerová
Texty piesní: Jiří Jelínek, Hana Launerová
Hudba: Zdeněk Král
Scénografia: Bára Čechová
Svetlá a zvuk: Peter Kovaľ
Pracovný zošit: Tomáš Telepák
Hrajú: Miroslav Bodoki, Jana Jenčová, Peter Biž
Klavírny sprievod: Matúš Lipka
Divadlo VIOLA / divadlo
VSTUPNÉ 6 €
Vstupenky si môžete zakúpiť online na našej web stránke.
Lístky je možné zakúpiť elektronicky priebežne, najneskôr v deň pred konaním podujatia do 24.00 hod. V prípade, že si neviete zakúpiť vstupenku online, kontaktujte nás: info@violapresov.sk, 0910 189 007 (dostupné v pracovných dňoch od 10. do 16. hod.) Na mieste je možná LEN PLATBA V HOTOVOSTI.
Upozornenie:
Každý návštevník divadelného predstavenia sa musí preukázať platnou vstupenkou. Táto povinnosť sa vzťahuje aj na deti bez určenia veku. Dovoľujeme si upozorniť rodičov, aby brali do úvahy odporúčaný minimálny vek dieťaťa pre dané predstavenie.

Zdroj: www.facebook.com