NEZABUDNITE NA VALENTÍNA

Thumbnail
Kategórie:

Objavte kreatívne spôsoby, ako potešiť svoju druhú polovicu originálnym darčekom.

Na obzore sa rysujú mnohé vhodné dary pre ženy, mamičky, slečny a babičky, ktoré sú ako stvorené na obdarovanie práve ku Dňu svätého Valentína. Niektoré z nich si môžete ľahko zakúpiť, na iné nemusíte míňať ani korunu. Poďte sa nechať inšpirovať!

 

Prinášame vám niekoľko tipov na skvelé dary pre vašu milovanú osobu na Sviatok svätého Valentína – 14. februára. Nechajte sa uniesť túžbou potešiť svojho partnera alebo partnerku niečím skutočne výnimočným.

 

Zavítajte do veľkolepého dobrodružného parku Šmolkovia

Najpopulárnejšie európske komiksové postavičky Šmolkovia prichádzajú do Bratislavy! Na novom výstavnom mieste Sport Mall Bratislava na Hodonínskej ulici v Lamači si na 4 tisíc štvorcových metroch postavia rovno celú Šmolkovskú dedinu. Malí aj veľkí návštevníci sa môžu tešiť na zábavno-vzdelávací park, kde ich čaká obrovská herňa, skákacie hrady, závodenie na plyšových poníkoch aj dopravné ihrisko. Brány do Šmolkovskej dedinky i zábavného parku sa v novom výstavnom priestore otvárajú na Valentína – 14. februára 2024 o 14h.

Roztomilé modré rozprávkové postavičky fascinujú detských i dospelých fanúšikov už 65 rokov. Autor komiksov Peyo nakreslil prvé modré postavičky už v roku 1958, kedy sa objavovali po zahraní na kúzelnú flautu. Pôvodne vedľajšie postavy jeho komiksu si rýchlo získali fanúšikov. V roku 1959 už mali svoj vlastný komiks. Prvý, ešte čiernobiely film vznikol v roku 1965. Naozajstné šmolkovské šialenstvo odštartoval americko-belgický seriál, ktorý na začiatku 80. rokov vysielali takmer všetky televízne stanice sveta. Popularita dobrosrdečných modrých trpaslíkov, ktorí bojujú so zlým čarodejníkom Gargamelom a jeho kocúrom Azraelom, sa preniesla aj do 21. storočia. Podporujú ju úspešné celovečerné filmy aj nové seriály, ktoré využívajú najmodernejšie technológie 3D animácie.

 

Zoberte svoju priateľku do kina

CINEMAX si pre vás pripravil špeciálnu valentínsku akciu, ktorú si rozhodne užijete vy, aj vaša polovička. Príďte sa zabaviť na predpremiére bláznivej komédie s názvom Miluje ma, nemiluje ma, ktorá búra hranice medzi láskou a neznášanlivosťou. Okrem filmu na vás čaká aj chutný welcome drink úplne zadarmo.

 

Doprajte priateľke dlhý a kvalitný spánok

Odpočinok a kvalitný spánok predstavujú základ pre náš celkový fyzický a duševný blahobyt. Doprajte si luxus dlhého a kvalitného spánku, ktorý poskytuje telu a mysli potrebný čas na regeneráciu. Je to investícia do svojho zdravia a energie, ktorá vám umožní lepšiu koncentráciu, zvýšenú odolnosť voči stresu a posilnenie imunitného systému.

Pre dosiahnutie optimálneho spánku je dôležité vytvoriť si pravidelný spánkový režim, vytvoriť si relaxačnú atmosféru v spálni a venovať pozornosť svojim spánkovým návykom. Táto jednoduchá starostlivosť o seba môže mať dlhodobé pozitívne účinky na váš každodenný život a celkový pocit pohody. Zanechajte za sebou starosti dňa a dovoľte svojmu telu a mysli nájsť harmóniu v zaslúženom spánku.

 

Pripravte svojej milovanej polovičke raňajky do postele

Drobné gestá starostlivosti môžu výrazne pozdvihnúť náladu a vytvoriť intímnu atmosféru vo vzťahu. Jedným z príjemných spôsobov, ako prejaviť lásku a starostlivosť, je pripraviť svojej milovanej polovičke raňajky do postele. Tento jednoduchý akt nie len ukazuje, že si vážite jej prítomnosti, ale zároveň vytvára príjemné ráno plné lásky a pozitívnej energie. Stačí malé úsilie v kuchyni a chvíľa venovaná navodzovaniu pohody, ktorú môže vaša polovička oceniť.

Výber jedál na raňajky do postele môže byť prispôsobený jej preferenciám a obľúbeným chutiam. Nech už sú to čerstvé ovocie, domáce pečivo, alebo šalát zdravých potravín, dôležité je venovať pozornosť detailom. Výsledkom môže byť nielen chutná raňajková lahôdka, ale aj pocit, že váš vzťah je plný pozornosti a starostlivosti.

 

Kúpte jej novinky od vydavateľstva Grada

Baletky: Takmer dokonalé

Constance je pre všetkých svojich priateľov vzorom dokonalosti a serióznosti. A hoci o tom veľmi nehovorí, nikdy si nedovoľuje robiť chyby. Keď dostane dôležitú úlohu v školskom predstavení, začne na seba vyvíjať neprimeraný tlak. A, samozrejme, v deň predstavenia sa stane to najhoršie: dostane nekontrolovateľný záchvat úzkosti, ktorý ju prinúti opustiť pódium! V tej chvíli má pocit, že sa jej zrútili všetky jej sny. Dokáže prekonať toto zlyhanie? Bude sa ešte vedieť otvoriť druhým, ako aj vlastným emóciám? A čo jej pomôže znova získať radosť z tanca? Pre deti od 7 rokov.

Milovaná hudba

Prečo sa tak bezhlavo dokážeme zamilovať do hudby? Susan Rogersová odhaľuje tajomstvá toho, prečo nás obľúbené piesne dojímajú a napĺňajú radosťou. Zároveň je to aj príbeh hudobnej priekopníčky, ktorá začínala ako zvuková technička v Los Angeles a vypracovala sa na vedúcu inžinierku svetoznámej skladby Purple Rain od Princea, a ako jedna z najúspešnejších producentiek všetkých čias vytvorila ďalšie svetoznáme hity. Poukazuje aj na to, že každý môže byť muzikálny, a to jednoducho tým, že je aktívnym a vášnivým poslucháčom.

Paris Hilton

Popkultúrny fenomén. Jedno meno. Milión významov. V ére poznačenej príchodom rozmachu internetu a prvých blogoch o celebritách, vo svete absurdných očakávaní v čase, keď boli mladé ženy bezdôvodne ponižované v médiách, sa Paris naučila používať svoju osobnú značku na dosiahnutie obchodného úspechu.

 

 

 

Podobné články