U starého bicykla

Email Telefón Web

Výborná zastávka pri bicyklovaní či rodinnom výlete v prírode, neďaleko Devínskej novej vsi pri cyklistickej trase smerom na záhorie. Príďte sa presvedčiť o našej kvalite, širokej ponuke nápojov a domácej kuchyne za výborné ceny.

Výborná zastávka pri bicyklovaní či rodinnom výlete v prírode, neďaleko Devínskej Novej Vsi pri cyklistickej trase, ktorá je bezpečná aj pre rodiny s malými deťmi, obklopená krásnou prírodou lužných lesov pri rieke Morava smerom na záhorie.

 

U nás si môžete oddýchnuť na čerstvom vzduchu na terase počas nepriaznivého počasia vo vnútri, vychutnať si pohodu pri dobrej hudbe. Môžete ochutnať rýchle občerstvenie, výborné jedlá a špeciality z našej domácej kuchyne. Pre Vaše deťi pripravujeme kvalitné jedlá z čerstvých surovín ako aj domáce dezerty ako od starej mamy. Deti sa môžu vyhrať na detskom ihrisku v našom areáli kde ich budete mať priamo pred očami a pod vlastným dozorom.

 

Príďte sa presvedčiť o našej kvalite, širokej ponuke nápojov a domácej kuchyne za výborné ceny nielen na bicykli, ale aj v rámci rodinnej vychádzky, alebo vláčikom. Tešíme sa na Vašu návštevu, ktorá zaručene Vám a Vašim deťom spríjemní deň, prispeje k zážitkovému poznaniu a športovým aktivitám.