HOLUBYHO CHATA

Email Telefón Web

Ideálne miesto pre relax s deťmi v malebnej prírode. Možnosti pre ľahšiu aj náročnejšiu turistiku. Reštaurácia s poctivou domácou kuchyňou, spoločenská miestnosť vhodná na rodinnú oslavu. Jednoduché ubytovanie, otvorené 7 dní v týždni, počas celého roka.

Vychutnajte si ničím nerušený pobyt v malebnej prírode podjavorinského kraja. Spoznajte čaro a históriu Holubyho chaty, ktorej základný kameň bol položený v roku 1923. Nachádza sa v nadmorskej výške 920 m n.m. na najvyššom vrchu Bielych Karpát Veľkej Javorine. Prístup ku chate je možný pohodlne autom priamo až pred chatu.

 

V chate nájdete novozrekonštruovanú štýlovú reštauráciu s pestrou ponukou jedál. Pre najmenšie detičky je k dispozícii malý detský kútik s knižkami a drevenými koľajnicami. Detská stolička a prebaľovací pult je samozrejmosťou. Pre účely rodinných osláv alebo detských narodenín máme k dispozícii samostatnú spoločenskú miestnosť s kapacitou do 30 osôb. Oslavu zabezpečíme podľa vašich predstáv.

 

Ponúkame aj celoročné ubytovanie s kapacitou 27 postelí. Detičky do troch rokov majú ubytovanie zadarmo. V prípade potreby zapožičiame detskú postieľku.

 

Otvorené máme 7 dní v týždni počas celého roka. Teší sa na vás aj náš papagáj Pedro!