HOLIDAY VILLAGE TATRALANDIA – jedinečná dedinka v srdci Liptova

Adresa Ráztocká 21, 031 05 Liptovský Mikuláš Email reservation@tatralandia.sk Telefón +421 44 290 13 23 Web tatralandiavillage.sk

Útulné chatky Holiday Village Tatralandia sú spojením relaxu a zážitkov na jednom mieste.

Tematické osady ponúkajú okrem zábavy pri chatkách dobrodružstvo v Aquaparku Tatralandia i jedinečnú atmosféru Liptova s možnosťami turistiky a cyklistiky. Pohľady na prekrásne scenérie Nízkych Tatier, Veľkej Fatry či Chočských vrchov vo Vás vyvolajú pocit, že sa budete chcieť opäť vrátiť a zažiť túto jedinečný dovolenku.

O ZÁBAVU NÚDZA NEBUDE

Dovolenka v Holiday Village Tatralandia poteší nielen najmenších, pre ktorých sú pripravené animácie počas celého leta.  Rozsiahle služby tejto malebnej dedinky sú dôkazom, že každý klient má zabezpečenú maximálnu pohodu počas celej dovolenky. Samostatné ubytovanie v niektorej zo 111 chatiek poskytuje pohodlie, že sa cítite ako doma. Vonkajšie krby, ohniská na grilovanie, detské ihriská, tenisový kurt či basketbalové ihrisko sľubujú široké možnosti využitia voľného času. Ďalšie služby ako bowling, biliard, spoločenské hry či golfový simulátor sa postarajú o Vašu zábavu vo večerných hodinách.

NOVINKA LETA 2019

Naše novopostavené bungalovy ponúkajú ideálne podmienky na nezabudnuteľný pobyt na Liptove aj pre tých náročnejších. Doprajte si dokonalý komfort v novopostavených bungalovoch DELUXE –  jednopodlažných samostatných chatkách s vlastnou terasou.

GASTRONÓMIA AKO ZÁŽITOK

Na kvalitných potravinách a láske k jedlu si v centrálnej reštaurácii Holiday Village zakladajú. O Vaše chuťové poháriky sa postará dlhoročný šéfkuchár, ktorý Vám pripraví dobroty tradičnej kuchyne v originálnom podaní a s moderným prevedením.

Viac informácií o zariadení a aktuálnych novinkách nájdete na www.tatralandiavillage.sk.

Zdroj: tatralandiavillage.sk