EKOPARK Čierna voda

Email Telefón Web

Nájdete tu farmu s exotickými či domácimi zvieratami, miesto pre športové rybárenie, možnosť stanovania či člnkovania medzi obrovskými leknami alebo príjemné posedenie pri čerstvých pečených rybách a zemiakových plackách.

Prijmite pozvanie na strávenie krásnych oddychových chvíľ u nás v Ekoparku Čierna voda,okres Galanta.
Okrem príjemného prostredia vytvoreného šikovnosťou ľudských rúk tu nájdete farmu s exotickými či domácimi zvieratami, miesto pre športové rybárenie, možnosť stanovania či člnkovania medzi obrovskými leknami alebo príjemné posedenie pri čerstvých pečených rybách a zemiakových plackách.

 

Ekopark je vhodný na oddych pre všetky vekové kategórie, rodiny s deťmi, firemné posedenia či teambildingové výlety.

 

Nachádzame sa necelú hodinu od centra Bratislavy, preto neváhajte a príďte kedykoľvek zrelaxovať sa v kruhu krásnej prírody, ktorá je tu len pre vás.

 

V priestoroch Ekoparku Čierna voda sa nachádzajú priestory, v ktorých uvidíte rôznorodé typy zvierat, ktoré nájdete už len ťažko vo voľnej prírode.
Hneď pri vstupe je voliéra s exotickým vtáctvom, o kúsok ďalej nájdete danielov, muflóny, jelene a srny, divé kozy, emu, kačky, husi či pávy.

 

V Ekoparku myslíme aj na milovníkov krásnej fauny a tých , ktorí milujú a potrebujú naturálnu prírodu.

V Ekoparku Čierna voda nájdete stromy, kry a rastliny, ktoré prirodzene do vodného prostredia patria. Storočia dlhoveké hlavové vŕby, ružové chránené vodné lekná a iné rastlinné poklady čakajú len na vás, kým ich objavíte.

Okrem toho bolo v Ekoparku založené arborétum, ktoré obsahuje domáce i exotické stromy prinesené z celého sveta.