Biofarma Príroda | Stupava

Adresa Dúbrava - Botanická záhrada, 900 31 Stupava Email Telefón +421 918 606 865 Web www.biofarma.sk

Areál Biofarma Príroda-Salaš je stvorený pre malé deti, môžu tu vidieť skoro všetky domáce zvieratká – ovečky, kozičky, koníky, mačky, i psov, ba i našu srnku Lízu. Môžu vidieť, ako sa dojí ovečka a ako sa vyrába ovčí syr. Môžu sa povoziť na poníkoch, zahrať na pieskovisku, a to všetko v prostredí, ktoré lieči.

Predstavte si, že ste v Bratislave, možno i v samotnom centre, a zatúžili by ste po prírode, po tichu, po vôni stromov, po zvuku ovčích zvoncov, jednoducho zatúžili ste navštíviť salaš-biofarmu. Predstavte si, že ste dostali chuť na niečo špeciálne: na dobrú domácu kuchyňu, na pravý čerstvý ovčí syr. No viete však, že máte málo času, tak ako každý v tomto uponáhľanom svete, nemáte čas ísť na dlhšiu cestu autom v zápche. Nerezignujte na svoju predstavu. Možno práve pre Vás, pre ľudí s podobnou predstavou, vytvorili areál Biofarmy Príroda v Stupave v rámci ktorého je aj pravý salaš.  Objavte Biofarmu Príroda. V aute strávite iba 15 minút z centra. Je to menej ako z jedného obchodného centra do druhého. Menej ako z Dúbravky do Ružinova. Oplatí sa to pre Vašu dušu a pokoj, pre regeneráciu orgánov. Veď kde inde 15 minút od centra mesta môžete oddychovať v tieni stromov, jesť domácu stravu, kochať sa pohľadom na vzácne dreviny a nádherný areál so salašom. Areál, ktorý vytvorila citlivá ľudská ruka, pre Vás človeka, ktorý sa stále iba ponáhľa a preto potrebuje miesto pre oddych.

Máte malé deti? Zoberte ich na farmu!

Areál Biofarma Príroda-Salaš je stvorený pre malé deti, môžu tu vidieť skoro všetky domáce zvieratká – ovečky, kozičky, koníky , mačky, i psov, ba i našu srnku Lízu. Môžu vidieť, ako sa dojí ovečka a ako sa vyrába ovčí syr. Môžu sa povoziť na poníkoch, zahrať na pieskovisku, a to všetko v prostredí, ktoré lieči. Idete z práce unavení? Príďte na Biofarmu, tu si môžete ľahnúť do tieňa stromu, sadnúť na terasu starej koliby, dať si dobré, vychladené pivo. Salaš v ktorom sa budete cítiť príjemne a pokojne. Užite si i grilovanie – ste rodina alebo partia z práce, máte chuť na dobrú grilovačku? V Biofarme Príroda majú pre Vás pripravené grilovacie rošty alebo ohniská, kde si môžete tie najlepšie špeciality pripraviť sami. Areál Biofarmy Príroda Vám tiež ponúka možnosť nákupu biopotravín v predajni „Ďaťelinka“.

Biofarma Príroda bola vytvorená a stále sa buduje ľuďmi a pre ľudí. Takže sadnite do auta a objavte iný svet objavte salaš a biofarmu.

Otváracie hodiny:

  • v lete od 10.00 do 21.00 h
  • v zime od 11.00 do 21.00 h

Ako sa tam dostanete?

Prichádzate od Bratislavy? Sú dve možnosti:

  • 1. Stará cesta Bratislava – Záhorská Bystrica- Stupava:
    Prejdete Záhorskú Bystricu, Stupavu, smer na Lozorno, cca 3 km za Stupavou uvidíte po pravej strane veľkú trafostanicu a nie pri nej, ale na ďalšej odbočke odbočíte doprava na lesnú cestu.
  • 2. Diaľnica sme Brno:
    Exit Lozorno, neodbočíte doľava na Lozorno, ale odbočíte doprava na Stupavu, po pravej strane miniete parkovisko Artézska Studňa, v tejto časti je už značenie, ktoré Vás naviguje na odbočku z hlavnej cesty smerom doľava.
  • Z pohľadu rýchlosti doporučujú použiť cestu po diaľnici. Za bežnej premávky ste z centra Bratislavy za cca 20 – 25 min na Salaši. Dôležité upozornenie: Na lesnej ceste, ktorá vedie priamo na salaš, Vás žiadajú o dodržiavanie rýchlosti max 30km/hod z dôvodu, že cesta je úzka a je na nej zvýšený pohyb chodcov a cyklistov.

Zdroj: www.biofarma.sk