Kaštieľ CHÂTEAU GBEĽANY

Vitajte na mieste, ktorého história siaha do polovice 18. storočia. Pôvab, elegancia a splnené želania charakterizujú nadštandardné služby hotela CHÂTEAU GBEĽANY situovaného v zrekonštruovanom barokovom kaštieli uprostred nádherného anglického parku. CHÂTEAU GBEĽANY bol vytvorený v súlade s prírodou a s cieľom ponúknuť svojim hosťom nezabudnuteľný zážitok. Vstúpte do sveta nenápadnej elegancie, kde každý priestor má punc výnimočnosti a luxusu.

4 apartmány – grófsky apartmán, rodinný, svadobný, mezonetový 5 deluxe 6 superior  6 superior s lodžiou (1 bezbariérový) 13 štandard.

V Château Gbeľany nájdete komfortné ubytovanie blízko Žiliny s celkovou kapacitou až do 100 lôžok. Historická časť kaštieľa ponúka honosné ubytovacie priestory, kde sa jemne dopĺňa historizujúci a moderný dizajn. Standard Izby v podkroví a mezonetové standard izby sú zariadené v jednoduchých líniách v prírodnom vyhotovení. Nechávajú tak vyniknúť priznaným trámom barokového krovu. Niektoré podkrovné izby ponúkajú aj možnosť prepojenia s mezonetom. Spoločným znakom izieb v novej prístavbe sú veľkoryso riešené loggie s výhľadom do parku. Interiéru hotela dominujú jednoduché línie s použitím prírodných materiálov.

 

Želáme si, aby návšteva reštaurácie BELENE, ktorá sa nachádza neďaleko Žiliny, bola pre našich hostí skutočným kulinárskym zážitkom. Poznávacím znamením sú chutné špeciality slovenskej aj medzinárodnej kuchyne podávané v príjemnom prostredí s výhľadom do nádvoria kaštieľa a do parku. K chutnému jedlu a výnimočnému prostrediu patrí samozrejme profesionálna obsluha, ktorá vás obslúži aj na terase. Názov reštaurácie pochádza z prvého zachovaného názvu poddanskej obce Gbeľany VILLA BELENE z roku 1434.

Vstúpte do oázy pokoja. Wellness CHATEAU GBEĽANY je útočiskom pre všetkých, ktorí potrebujú relax pre svoje telo i dušu. Je ideálnym miestom, kde sa môžete zhlboka nadýchnuť a nechať sa hýčkať. Uvoľnite sa a doprajte si osviežujúce procedúry, vyskúšajte niektorú z piatich druhov sáun a na záver oddychujte v relaxačnej miestnosti alebo vo vírivke s nádherným výhľadom do anglického parku. Naším cieľom je vytvoriť pre vás príjemnú atmosféru v priestore plnom pokoja, vôní a relaxačnej hudby.

Zdroj: www.chateaugbelany.com