Wellness hotel SPARK***

Email Telefón Web

Aj keď iba na skok od hlavného mesta, nájdete u nás oázu pokoja uprostred prírody.

Wellness Hotel Spark*** je novootvorený štýlový hotel v rekreačnej oblasti Vampíl, ktorý ponúka svojim hosťom nadštandardné služby na vysokej úrovni trojhviezdičkového hotela.
Náš hotel je ideálnym miestom pre rodinnú dovolenku v blízkosti Bratislavy.

Deťom sme vybudovali ihrisko s farebnými drevenými preliezačkami, hojdačkou, pieskoviskom a trampolínou.
Ihrisko sa nachádza blízko terasy a rodičia tak majú svoje ratolesti pod kontrolou zatiaľ čo si vychutnávajú osviežujúce nápoje alebo chutné jedlo.

Súčasťou hotela je aj hotelová reštaurácia, ktorá ponúka množstvo špecialít z domácej aj zahraničnej kuchyne. V letných mesiacoch si môžte užiť grilovačku na terase s prekrásnym výhľadom na jazero. Pre deti sme pripravili vynikajúce detské menu, ku ktorému patrí aj malá hračka grátis. V prípade potreby máme k dispozícii detské stoličky. Hneď pri reštaurácii sa nachádza detský kútik, vybavený hračkami a omaľovánkami.

Rodičov určite zaujme hotelové wellness centrum, kde môžu využiť bazén s protiprúdom, vírivku, detský bazénik a sauny. Hotel ponúka aj široké výber masáží a telových procedúr.

Pre hostí máme k dispozícii stolný futbal, spoločenské hry a malú knižnicu.
Hotel sa nachádza na cyklotrase. Svojim hosťom zapožičiavame bicykle pre deti aj dospelých, takže si môžte vychutnať krásu nášho regiónu na dvoch kolesách.

Aj keď iba na skok od hlavného mesta, nájdete u nás oázu pokoja uprostred prírody.

Na našej internetovej stránke www.hotelspark.sk nájdete cenník ubytovania, ponuku akciových víkendových alebo jednodňových pobytov, Wellness cenník pre verejnosť a taktiež komplet ponuku masáží a telových procedúr.

V prípade otázok alebo ohľadom rezervácie nás neváhajte kontaktovať na telefónnom čísle +421 34 774 62 04 alebo e-mailom na recepcia@hotelspark.sk

Tešíme sa na Vašu návštevu.

Wellness hotel SPARK***