Wellness Hotel Borovica **** na Štrbskom Plese

Email Telefón Web

Prioritou hotela je filozofia wellness. Dokonalá harmónia tela a duše, duševná pohoda i aktívna fyzická kondícia.

Wellness Hotel Borovica ****

Prioritou hotela je filozofia wellness. Dokonalá harmónia tela a duše, duševná pohoda i aktívna fyzická kondícia.

 

Hotel má k dispozícii vodný svet a to 20 m plavecký bazén, detský bazén, jakuzzi a saunový svet ako fínska sauna, bylinkové sauny, infra saunu, tepidárium, parná sauna v tureckom štýle. Súčasťou wellness je fitness vybavené najmodernejšou technikou. Hotel Borovica je teda dokonalým spojením oddychu, relaxu a vysokého komfortu s neopakovateľnou atmosférou v najvyššej položenej osade vo Vysokých Tatrách.

 

Detský klub

Pre našich najmladších hostí je pripravená detská herňa s terasou. Kým Vy si budete chcieť oddýchnuť, Vaše deti sa môžu zabaviť pri rôznych animačných programoch, ktoré pre ne pripravíme. K dispozícii majú plazmový televízor , kde si môžu pozrieť rozprávky, tabuľu na kreslenie, a pre tých najmenších detskú šmýkačku. Sezónne poskytujeme babysitting.

 

Detský klub Brumko

V detskom klube Brumko môžu Vaše deti zažiť putovanie „Rozprávkovým lesom“.

Pri potulkách bude vaše deti sprevádzať animátorka, ktorá sa o deti postará v čase, keď Vy budete oddychovať. Klubové činnosti sú zamerané na tvorivé dielne s prírodným materálom, na hudobno-pohybové činnosti, environmentálne bádanie. Na Vaše deti sa teší Brumko.

 

Babysitter Hotline

Pre naších zákazníkov v prípade záujmu zabezpečíme starostlivosť o ich detičky v našom detskom klube. Poprosíme o kontaktovanie recepciu hotela ideálne jeden deň vopred.