TRINITY Hotels

Email Telefón Web

Prvá a jediná slovenská hotelová skupina s unikátnym vernostným systémom zliav a výhod. TRINITY Hotels to sú…

KTO SME?

Prvá a jediná slovenská hotelová skupina s unikátnym vernostným systémom zliav a výhod. TRINITY Hotels to sú…

 

…kvalitné služby, bohatý wellness, plnohodnotne využitý voľný čas…

 

V každom z hotelov TRINITY sa stretnete so širokou ponukou wellness služieb, pričom väčšina z nich je pre Vás pri ubytovaní grátis – AQUAPARK Senec s bazénmi, toboganmi a ďalšími vodnými atrakciami pre hostí Hotela SENEC, vonkajší, vnútorný a termálny bazén, sauny a fitnes v Hoteli SITNO a podzemný vitálny svet s vírivkou, komplexom sáun, tepidárií a sprchovým svetom v ATRIUM Hoteli. V ponuke každého hotela je taktiež široká paleta masáží a ďalších doplnkových služieb, navyše môžete zharmonizovať telo a ducha kombináciou špičkovej kozmetickej technológie Pro Spa SOTHYS Concept a pôsobenia na vaše zmysly.

 

Samozrejmosťou každého hotela je komfortné ubytovanie s krásnym výhľadom, chutná a zdravá kuchyňa, množstvo športovísk a doplnkových služieb, ako aj možností trávenia voľného času.

 

…zakaždým inak…

 

Každý z hotelov sa nachádza v jedinečnom prírodnom prostredí, ktoré určuje charakter celého hotela a tým aj Vášho pobytu. V Hoteli SENEC môžete vychutnávať neopakovateľnú atmosféru Slnečných jazier, v Hoteli SITNO Vás očarí pokojná príroda Štiavnických vrchov a v ATRIUM Hoteli môžete obdivovať majestátnosť štítov našich veľhôr – Vysokých Tatier.

 

…vždy na skok od Vás…

 

Hotely TRINITY pokrývajú tri hlavné regióny Slovenska – západ, stred, východ, takže je do nich od všadiaľ blízko. Navyše sa nachádzajú v blízkosti rýchlostných komunikácií a medzinárodných letísk Schwechat, Bratislava, Sliač a Poprad.

 

…s odmenou za vernosť.

 

Už po prvej návšteve niektorého z hotelov sa stávate členom TRINITY Klubu a využívate výrazné zľavy z cien ubytovania, stravovania, či pobytových balíkov v hoteloch TRINITY alebo ďalšie výhody u našich partnerov.

 

Váš pobyt v TRINITY Hotels bude vždy iný, kvalita služieb a Vaše výhody člena TRINITY klubu sa však nemenia.