Rodinný penzión Alpinka | Oščadnica

Email Telefón Web

Ubytovacie zariadenie Alpinka v Oščadnici vlastní certifikát Vstúpte s dieťaťom a má vytvorené všetky podmienky na to, aby sa deti cítili lepšie ako doma a ich rodičia mali pohodu. Okrem certifikovaného detského ihriska je pre deti pripravené množstvo hračiek, záhrada, zvieratká a detský kútik.

Hľadáte ubytovanie v penzióne, či v apartmáne v Oščadnici? Vašou predstavou o dovolenke je pohodlie, oddych, relax, lyžovačka , šport, adrenalín, turistika, cykloturistika, alebo zábava? Srdečne Vás pozývame prežiť nezabudnuteľnú dovolenku u nás! Ubytujte sa v našich útulných a štýlovo zariadených apartmánoch s možnosťou ochutnávky domácej slovenskej kuchyne. Rodinný penzión ALPINKA sa nachádza na severe Slovenska, v regióne Kysuce,v známom stredisku cestovného ruchu v lete SUN PARADISE a v zime SNOW PARADISE Oščadnica Veľká Rača.

 

Ubytujte sa v niektorých z našich 5 apartmánov A, B, C, D, E s celkovou kapacitou 22 lôžok.

Začnite deň bohatými a výdatnými raňajkami. Vaše auto ponechajte v bezpečí súkromného parkoviska a vydajte sa spoznávať región Kysuce na lyžiach, bicykli, alebo peši. Po návrate Vás osvieži sprcha na apartmáne. Doprajte si výbornú domácu večeru /od pani domácej/ a posedenie v útulnej jedálni s minibarom. Pokiaľ samozrejme nedáte prednosť Vášmu kuchárskemu umeniu alebo TV, či WIFI v súkromí apartmánu.

 

Určite sa nebudú nudiť ani Vaše deti, pre ktorých sme pripravili detský kútik a krásne detské ihrisko v peknej záhrade. Vy si tak môžete v pokoji vypiť dobrú presso kávičku, či pivko. Pre hru a zábavu je tu pre Vás biliard, profesionálne šípky, stolný futbal, šachy a rôzne spoločenské hry. V penzióne si tiež môžete v prípade záujmu v mesiacoch máj – september zapožičať horské bicykle.

 

Naše ubytovacie zariadenie ALPINKA vlastní certifikát Vstúpte s dieťaťom a má vytvorené všetky podmienky na to, aby sa deti cítili lepšie ako doma a ich rodičia mali pohodu. Okrem certifikovaného detského ihriska je pre deti pripravené množstvo hračiek, záhrada, zvieratká a detský kútik. Všetky priestory a okolie penzióna slúžia výhradne len pre ubytovaných hostí , čím Vám zabezpečíme rodinné prostredie, pokoj a pohodu.

 

Stravovanie – možnosť výberu aj detskej stravy do 10 rokov

Cenník ubytovania

 

Kladieme veľký dôraz na spokojnosť svojich hostí.
Radi Vás privítame počas celého roka!

 

O Vaše pohodlie a zábavu sa postaráme osobne my, majitelia penzióna ALPINKA – rodina Kučáková