Rodinné pobyty Šašovinky – krajina zážitkov

Email Telefón Web

Veselé rodinné pobyty zamerané na zážitkové aktivity pre deti v prírode, lesné tajomstvá, čarovanie s rozprávkou a baby plávanie. Každý pobyt je niečím iný, originálny.

Veselé rodinné pobyty zamerané na zážitkové aktivity pre deti v prírode, lesné tajomstvá, čarovanie s rozprávkou a baby plávanie. Každý pobyt je niečím iný, originálny. Čakajú Vás zážitky, zábava, oddych, plno inšpirácií hry s Vašimi deťmi, nazabudnuteľné chvíle s deťmi a kamarátmi…

 

Rodičia často premýšľajú, ako svojim deťom spestriť víkend či prázdniny, ako im umožniť, aby zažili niečo neopakovateľné a jedinečné, a zároveň sa aj niečo naučili. Poďte s nami stráviť veselý rodinný víkend v čarovnej prírode spojený s denným organizovaným baby plávaním, spoločnými hrami a spoznávaním zvieratiek. Spoločne sa vrátime do detského sveta, objavovíme tajomstvá lesa a skamarátime sa s lesnými obyvateľmi a škriatkami ?

 

Pri našich aktivitách spolupracujeme s ubytovacími zariadeniami rodinného typu, uprostred krásnej horskej prírody s možnosťou výletov a súťaží v prírode, s ponukou vyhrievaného bazéna pre detské a baby plávanie (4 mes. až 10 rokov), ktoré poskytuje dieťaťu skvelé možnosti zdravého a bezpečného pohybu.

 

Naše pobyty sú určené deťom od 0 do cca 10 rokov, ktoré sa túžia hrať a splynúť s rozprávkou. Všetky naše aktivity sú vytvorené s láskou k dieťaťu, s ohľadom na jeho individualitu a dôležitosť. Našim cieľom je vyvolať vo vašich deťoch toľko podnetov, aby boli pre nich inšpiráciou na domáce hry ešte na dlhé obdobie. A aby sa tešili na ďalšie stretnutia s nami…

 

Ponuka aktivít je široká, že si z nej vyberie naozaj každý. Nebudú chýbať kone a jazda na koni, zvieracia farma, rozprávkový lesný chodníček, šantenie na indiánskej lúke, maľovanie šašotričiek, čarovanie s odvahou, veselá opekačka aj s tancovačkou lesných víl a škriatkov či rozprávky s hereckým zapojením vašich detí.

 

Predĺžený víkend je ideálnou možnosťou pre prežitie pestrých aktivít so svojou rodinou. Vždy bude niečím iný, originálny. Čakajú Vás zážitky, zábava, oddych, plno inšpirácii na hry s Vašimi detičkami, nezabudnuteľné chvíle s deťmi a kamarátmi…

 

Veríme, že Vás naša ponuka zaujme a tešíme sa na Vás a Vaše deti.

VAŠE ROZHODNUTIE ÍSŤ DO TOHO S NAMI JE ROZHODNUTIE SPRÁVNE !

 

Kto sme?

Venujeme sa mimoškolskému vzdelávaniu detí formou rôznych zážitkových aktivít, špeciálne vytváranie originálnych zážitkových programov počas rodinných dovoleniek a víkendových pobytov. Zameriavame sa na pohybové vzdelávanie deti, baby a detské plávanie hravou, nenásilnou formou s riekankami a rozprávkami, enviromentálne vzdelávanie detí formou lesných hier a objavovania lesných tajomstiev a pokladov. Zároveň organizujeme firmené detské programy a spoločenské podujatia.

 

Všetky naše aktivity sú realizované tímom skúsených ľudí z radov pedagógov, lektorov detských pohybových cvičení a vysokoškolských študentov, lektorov enviromentálneho vzdelávania, ktorí majú bohaté skúsenosti s prácou s deťmi a tvorbou zážitkových programov. Títo ľudia sú našou pýchou, sú kreatívni a pre spokojnosť a radosť detí dokážu urobiť nesmierne veľa.

 

Čo budete na pobyte potrebovať?

Pohodlné oblečenie, také aby vám nebolo ľúto, že sa zašpiní, pevnú obuv pre seba aj svoje ratolesti, dostatok tričiek, teplákov a ponožiek, pršiplášte a bundy, plavky, šľapky, gumáčiky do potoka, prezúvky do penzióna, baterku, šiltovky alebo čiapky, ruksak na výlety, pre menšie deti nosič na dieťa, biele tričko na pomaľovanie a iné drobnosti podľa vlastného uváženia.

 

Ale predovšetkým si prineste dobrú náladu a chuť sa s nami hrať !!!!!!

 

Obchodné podmienky

Význam plávania detí