Pinus apartments***

Email Telefón Web

Leto v lone Horehronia

http://velerocms.com/domains/kamsdetmi/data/fotogalerie/17544278/tenis-apartmany.jpg

 

Srdečne Vás pozývame do čarovného kúta Nízkych Tatier, lokality Tále. Pinus apartments je ideálne miesto na rodinnú dovolenku.


V lete sa môžete prejsť cez Dobročský prales, Vajnorskú alebo Vydrovskú dolinu. Vašimi turistickými cieľmi sa stanú kopce Chopok, Ďumbier alebo Kráľova Hoľa. Okolie ponúka jazdu na koňoch, splav Hrona, hrad v Slovenskej Lupči, Jaskyňu mŕtvych netopierov, Čiernohronskú železnicu alebo Tarzániu. Svoj voľný čas môžete využiť aj na plávanie, cyklistiku, hubárčenie, poľovníctvo, prechádzky v Národnom parku Nízke Tatry. Cesta z Bratislavy k nám trvá iba dve a pol hodiny.

 

Pinus apartments je priam stvorený na rodinnú dovolenku, kde si môžete dopriať absolútny relax vo svojich apartmánoch a zažiť množstvo zábavy. Pre Vašich najmenších šibalov a malé princezné máme pripravené detské ihrisko, neďaleko sa nachádza adrenalínový svet Tarzania. Dovolenka s deťmi neznamená iba ísť na turistiku alebo lyžiarsky svah, môžete využiť množstvo aktivít, ktoré sú neďaleko Pinus apartments. Sme rodinným rezortom na Táľoch, uvedomujeme si, že dobrá rodinná dovolenka závisí na spokojnosti tých najmenších členov rodiny. Dovolenka na Slovensku sa pre Vás môže stať nezabudnuteľným zážitkom. Užite si naplno voľno so svojou rodinou v našom Pinus apartments. Tešíme sa na Vás a Vašu rodinu.

 

http://velerocms.com/domains/kamsdetmi/data/fotogalerie/17544278/2184.jpg

 

Ubytujte sa v Pinus apartments a objavte čaro rozprávkovej prírody.

Tešíme sa na Vašu návštevu.