Villa Betula Resort | Liptovská Sielnica

Adresa Brnice 166, 03223 Liptovská Sielnica Email villabetula@villabetula.sk Telefón +421 907 812 327 Web www.villabetula.sk

Rozprávková rodinná dovolenka! Celoročné stredisko pri vode s najväčším detským ihriskom, mini ZOO, jazdením na koni, reštauráciou, golfom a ďalšími atrakciami.

Krásny a pokojný PENZIÓN VILLA BETULA s veľkorysým priestorom a vybavením pre deti leží neďaleko severného pobrežia Liptovskej Mary pri obci Liptovská Sielnica. V nádhernom prírodnom prostredí na úpätí Chočských vrchov a Západných Tatier sa rozprestiera rodinný dovolenkový raj.

V areáli penziónu je najväčšie a najlepšie vybavené detské ihrisko v Liptove BABYLAND VILLA BETULA plné preliezačiek s tobogánovými šmykľavkami, skákacích hradov, trampolín, detských lezeckých stien, hojdačiek a iných atrakcií.

Nechýba tu ani interiérová detská hala s trojpodlažným detským ihriskom na ploche približne 400 štvorcových metrov. Dominantami vonkajšieho ihriska sú lezecký lanový labyrint Žirafa vysoký 9,5 metra, veľký nafukovací hrad s prekážkovou dráhou a indiánske típí s pôdorysom 15 metrov, kde je relaxačná zóna. V areáli nájdete zastrešené i otvorené pieskovisko, veľkoplošný detský kútik či záhradný domček.

Chlapci i dievčatá si môžu vyskúšať jazdu na terénnych šliapacích autíčkach, ruské kolky alebo spúšťanie na lanovej dráhe.

Hneď vedľa detského ihriska je mini ZOO s výbehmi pre somáriky, koníky, ovečky, kozičky a prasiatka, no deti si tu zblízka môžu obzrieť aj bažanty, sliepky, husi a niekoľko psíkov či mačičku.

Dospelí si spolu s najmenšími radi zajazdia na koníkoch v blízkej MUSTANG ARÉNE VILLA BETULA, kde majú počas celého roka k dispozícii jazdiareň alebo malú kruhovú ohradu pre poníky.

V zime je v prevádzke SNOWPARK VILLA BETULA so samostatným detským vlekom, detskou zjazdovkou, umelým zasnežovaním a večerným osvetlením. Okrem lyžovania tu na deti čakajú aj sánky, boby alebo veľmi zábavný a adrenalínový snowtubbing, čiže spúšťanie sa z kopca na nafúknutom gumovom kolese. Opodiaľ je špeciálne upravené multifunkčné plážové ihrisko, ktoré sa v zime mení na ľadové klzisko pre korčuliarov.

Súčasťou PENZIÓNU VILLA BETULA, ktorý má certifikát BABY FRIENDLY zariadenia s plným počtom hviezdičiek od slovenskej Únie materských centier, je aj štýlová REŠTAURÁCIA VILLA BETULA. Tá sa orientuje na zážitkovú gastronómiu pre deti i rodičov. Návštevníkom ponúka široký výber chutných jedál z domácej i svetovej kuchyne. Garanciou mimoriadnej kvality a gurmánskych zážitkov pre malých aj veľkých sú špeciality starostlivo pripravované z čerstvých surovín. Dospelí si môžu po namáhavom dni oddýchnuť pri čaši skvelého vína v spoločnosti profesionálneho someliéra, ktorý im presne podľa chuti a predstáv odporučí a predstaví vína z exkluzívnej reštauračnej vínotéky.

Izby a apartmány v PENZIÓNE VILLA BETULA ako aj ostatné zariadenia sú prispôsobené rodinám a deťom. Súčasťou vybavenia penziónu sú detské postieľky pre všetky vekové kategórie, detské sedačky v reštaurácii, detský príbor, detské redukcie na WC, stupienky k umývadlám, prebaľovací a dojčenský kútik a taktiež aj exteriérový biobazén, ktorý je prístupný len v letnej sezóne. V zime môžu ubytované rodiny využívať vírivku a saunu.

Príďte na Liptov do rodinného REZORTU VILLA BETULA prežiť príjemnú rozprávku, ktorá nikdy nekončí.

Cenník ubytovania

Zdroj: www.villabetula.sk