Penzión Fantázia v Michalovej

Email Telefón Web

Oddych v prekrásnej prírode blízko Brezna pre Vás a vašu rodinu! Penzión je ocenený 4 hviezdičkami z piatich ako Zariadenie priateľské k deťom.

Penzión Fantázia Michalová je trojpodlažná budova s vlastným parkoviskom, záhradou s altánkom, jazierkom a detským ihriskom. Súčasťou penziónu je aj typicky zariadená Koliba, ktorá sa nachádza v záhrade.

 

Na prvom podlaží penziónu sa nachádza reštaurácia, letná terasa s výhľadom na okolitú prírodu bez rušivej výstavby a tiež kamenná pivnička s krbom. Na prízemí sa nachádza aj kompletne vybavené Relax centrum. Pre fajčiarov je  k dispozícií fajčiarská pivnička. Pre deti je k dispozícií detský kútik. Penzión je certifikované zariadenie ocenené 4 hviezdičkami z piatich ako  Zariadenie priateľské k deťom.

 

Druhé a tretie podlažie sa využíva na ubytovanie. K dispozícií je 7 dvojlôžkových izieb a 1 jednolôžková izba. Každá izba je s možnosťou 1 až 2 prísteliek. Niektoré izby majú balkón, každá je v inej farbe a zariadené sú štýlovým kovaným nábytkom. Pre náročnejších je pripravený plne zariadený apartmán. K dispozícií tiež detská postieľka.Všetky izby sú s možnosťou pripojenia na internet, pre hostí penziónu GRÁTIS!