Jedinečný GRAND HOTEL PERMON**** Podbanské

Adresa Pribylina 1486, 032 42 Podbanské Email hotelpermon@hotelpermon.sk Telefón +421 524 71 01 11 Web www.podbanskeresort.sk

Jedinečný GRAND HOTEL PERMON****, jeden z najväčších a najexkluzívnejších hotelov na Slovensku, sa nachádza v malebnej horskej osade Podbanské – Vysoké Tatry.

Vstupnou bránou západnej časti Vysokých Tatier je horská osada Podbanské (940 m n. m.), nad ktorou dominuje majestátny tatranský štít Kriváň (2494 m n. m.).

Do prírodnej scenérie mohutných tatranských lesov je tu citlivo vsadený jedinečný GRAND HOTEL PERMON****, jeden z najväčších a najexkluzívnejších hotelov na Slovensku a zároveň najväčší hotelový wellness komplex na Slovensku.

Pozývame Vás do GRAND HOTELA PERMON****, pozývame Vás na magické miesto oddychu a zdravia…

 • Jediný hotel na svete, ktorý stojí priamo pod hrdým tatranským štítom Kriváň (2494 m n. m.) a každú sekundu  dýcha jeho magickú energiu.
 • Jediný hotel na svete, ktorý je zasadený do panenskej prírody národného parku, kde žijú divé zvieratá a na oblohe sa vznášajú dravé vtáky slobodne a voľne už tisícročia.
 • Jediný hotel na svete, ktorý obteká rieka s najčistejšou vodou v krajine. Hotel, kde môžete dýchať a žiť podľa tlkotu svojho srdca.

Hotel, ktorý ponúka návrat k prírode a zároveň luxusné pohodlie 21. storočia s najväčším hotelovým wellness centrom na Slovensku. Vstúpte do srdca Vysokých Tatier a vaše srdce sa otvorí jedinečným zážitkom Grand hotela Permon****.

Detský kútik „Permoníkovo“

Obľúbený family hotel v Tatrách na Podbanskom – to je Grand hotel Permon****.
Na 6. poschodí objavíte jedinečný detský kútik – magické miesto pre deti. Až 278,50 m² priestoru pre hry, zábavu a napĺňanie detských túžob. V Grand hoteli Permon**** nájdete atraktívny detský kútik o rozlohe 160 m², 3D kino s rozlohou 23,5 m² a 95 m² patrí veľkej herni pre deti s originálnymi 3D maľbami. Deti si v kútiku nájdu rôzne hračky, autíčka, detské šliapadlá, šmýkačku do guličiek, kuchynku, detský domček, detské kino s rozprávkami a mnoho iných atrakcií. Rôzne hry s rovesníkmi a nepravidelný animačný program sú zárukou spokojnosti malého hosťa. Pre väčšie deti je pripravený X-BOX s hrami primeranými veku. Špeciálne 3D kino poteší nielen deti, ale aj rodičov. Rodičom je k dispozícii kuchynka na 6. poschodí, kde nájdu indukčnú varnú dosku na ohrev detskej stravy, mikrovlnnú rúru a rýchlovarnú kanvicu.

Zamestnanci v detskom kútiku sa spravidla deťom venujú a rodičia si môžu nerušene vychutnať wellness centrum, pokiaľ sa ich dieťa hrá v detskom kútiku (deti bez dozoru rodiča môžu byť v kútiku od 3 a viac rokov na základe dohody so zamestnancom detského kútika).
Vstup do detského kútika je len pre ubytovaných hostí v rámci Podbanské Resort (potrebné preukázať sa platným hotelovým preukazom). 

Náš detský kútik nie je len o hrách, u nás nájdete vždy niečo viac, čo poteší a prekvapí.

Family hotel na Podbanskom je miesto, kde sa Vaše deti určite zabavia – Grand hotel Permon**** sa teší na všetky deti.

Atrakcie:

 • exkluzívna herná zostava „Lesné dobrodružstvo“ so šmýkačkami a guličkovým bazénom,
 • dizajnová herňa pre najmenších,
 • originálne tvorivé dielne s osobným prístupom,
 • netradičné 3D kino s pohodlnými vakmi na sedenie,
 • zaujímavé a veselé hry na X-box Kinect,
 • X-box Kiosk, Racing simulator – X-Box zóna,
 • netradičné hry, množstvo hračiek pre menších i väčších,
 • originálna miestnosť s unikátnymi 3D maľbami.

Detský kútik je pre ubytované deti počas celého pobytu k dispozícii GRÁTIS.
Pri kútiku sú deťom k dispozícii detské toalety, pre mamičky prebaľovací pult.

Detské ihrisko

Pri Grand hoteli Permon**** nájdete veľké drevené detské ihrisko a tieto atrakcie:

 • domček so šmýkačkou, sieťou na šplhanie a s malou horolezeckou stenou,
 • loď Permonka so šmýkačkou,
 • obľúbená detská lanovka,
 • hojdačky, kolotoč, hojdacie zvieratká,
 • detská trampolína.

jazierka pri ihrisku na vás vykuknú zvedavé pstruhy a na prechádzke popri brehu priezračnej rieky Belá vás prekvapia malí drevení škriatkovia. Vychutnajte si spolu s deťmi čerstvý tatranský vzduch, príjemnú vôňu lesa a čarovné ticho hôr. Objavte „Čarovnú lesnú cestičku“ i „Chodníček sovích strážcov“.

Detské ihrisko s hojdačkami a šmýkačkou nájdete aj pri Kolibe Permoník.

Rodiny s deťmi ubytované v dependance Pinius majú k dispozícii vlastné detské ihrisko s hojdačkami, preliezkami, vežou, horolezeckou stenou a pieskoviskom.

 

Zdroj: www.podbanskeresort.sk