Jánošíkov dvor | Zázrivá

Email Telefón Web

Originálne ubytovanie pre celú rodinu s detičkami v krásnej Zázrivej!
Drevenice, dobroty v reštaurácii alebo vlastné pochúťky na grile, kryté ohnisko, trampolína i zábavný minigolfík s ozajstným greenom -18 jamiek priamo v areáli! Zážitok i zábava pre každého.

Čo tak vyskúšať krátky víkendový pobyt v krásnom prostredí Malej Fatry, popretkávanej turistickými chodníčkami a cyklotrasami? Oddýchnuť si môžete u nás – v zážitkovom penzióne Jánošíkov dvor v Zázrivej!

Čakať na Vás bude ubytovanie v útulnej izbe v jednej z troch dreveničiek, možnosť pochutnať si na tradičných jedlách aj špecialitách v Jánošíkovej reštaurácii, zabaviť sa pri adventure golfe,relaxovať v saune či vonkajšej vírivke. Pre ratolesti máme detské ihrisko, trampolínu, rôzne hry a hračky. V areáli máme tiež zvieratká – psíka, mačičku, zajačiky.  V 3 spoločenských miestnostiach nájdete posedenie, TV, knihy, ale aj obrazovú galériu Kelly Gallery v drevenici U Štefana. Nezabudnite sa zastaviť pri symbolickom Jánošíkovom hrobe. Požičiame Vám bicykel alebo Vás nasmerujeme po jednej z turistických trás, vedúcich aj priamo od nás. S nami a Oravapassom máte možnosť spoznávať prírodu, kultúru a  atrakcie Oravy a okolia za výhodnejšie ceny.

AKTIVITY v okolí

Ekocentrum Zázrivá – záchytná stanica pre ranené a oslabené živočíchy – 4 km
Jazda na koni – 5 km
Lanový park Ropecenter – 7 km
Streľba z luku a kuše – 10 km
Paintball – 7 km
Štvorkolky – 7 km
Relaxačno – informačné centrum Terchovec – 7 km
Aquarelax Dolný Kubín – 25 km
Oravský zámok – 31 kmStará Bystrica – 32 km
Oravská lesná železnica – Oravská Lesná – Tanečník – 35 km
Splavovanie rieky Orava na pltiach – Oravský Podzámok, 29 km
Raft po rieke Orava – Vrátna, 11 km

 

 

Jánošíkov dvor – penzión priateľský k deťom

 

Túžite, aby Vaše deti mali krásne letné prázdniny, ale nechcete sa s nimi lúčiť, keď pôjdu do letného tábora? Čo tak vybrať sa na spoločnú dovolenku do prírody, kde okrem pokoja a čistého vzduchu budú mať pohodlie, prostredie ústretové k ich potrebám a možnosť sa ,,vyblázniť“?

 

Pozývame Vás do Zázrivej do zážitkového penziónu Jánošíkov dvor, kde si môžete spolu s ratolesťami vychutnať prvý adventure golf na Slovensku s 18  jamkami a priamo pod Malým Rozsutcom sa cítiť ako na ozajstnom ,,greene”.  Po hre si môžete u nás pogrilovať alebo opekať v krytom ohnisku, prípadne sa najesť v našej reštaurácii s tradičnými slovenskými jedlami, samozrejme, prisôsobenej potrebám detí (detské sedačky, porcie prispôsobené apetítu). Pokiaľ však Vaše ratolesti ešte nemajú dosť, môžu si zaskákať na trampolíne, zahrať si tenis, volejbal či basketbal na miniihrisku, pretekať sa na trojkolke a formuli, zabaviť sa v detskom kútiku s hračkami, drevenými kockami alebo legom či zahrať si spoločenské hry. Samozrejmosťou je aj TV a knihy v spoločenskej miestnonsti. Spoločnosť im bude pritom robiť štvornohá Kika.

 

Na výlety do okolia Vám požičiame bicykle, prípadne Vás navigujeme hneď po niekoľkých turistických trasách vedúcich priamo od nás. Na vzdialenejšie výjadzy zabezpečíme dopravu mikrobusom – napokon, prečo nevyužiť Oravapass, ktorý ponúkame na prenájom, a neobjavovať krásy Oravy či vyskúšať netradičné aktivity s výraznými zľavami? Stačí si len vybrať.

 

Po náročnom, no plnohodnotnom dni, keď uložíte deti spať do postieľok/postelí, na Vás už čaká vyhriata sauna či vonkajšia vírivka, prípadne možnosť posedenia alebo masáže na objednávku. Prakovanie pri objekte a wifi zdarma sú samozrejmosťou.

 

Čakajú na vás aj zážitkové aktivity, učite sa na Jánošíkovom dvore nudiť nebudete!

Z našej ponuky zážitkov a služieb sa jendoducho pre každého z rodiny niečo nájde.

 

Prídite s deťmi na miesto, kde sa príroda a tradície snúbia s komfortom a pokoj so zážitkami – prídite na Jánošikov dvor a zažite krásne a pestré leto na Orave!