Hotel Ski & Wellness Residence Družba****

Adresa , 03101 Demänovská Dolina Email Telefón Web www.druzbahotel.sk

Rodinná dovolenka v Nízkych Tatrách. Spojenie komfortného ubytovania so širokými možnosťami trávenia voľného času v prekrásnej tatranskej prírode robia z nášho hotela ideálne miesto na strávenie rodinnej dovolenky.

Rodinná dovolenka v Nízkych Tatrách

 

Spojenie komfortného ubytovania so širokými možnosťami trávenia voľného času  v prekrásnej tatranskej prírode robia z nášho hotela ideálne miesto na strávenie rodinnej dovolenky.

V hoteli sú vítané rodiny s deťmi v každom ročnom období.

V zime oceníte polohu hotela priamo  pri  lyžiarskej trase Biela Púť, vďaka ktorej môžete s deťmi začať a ukončiť lyžovačku rovno pred hotelom.

Počas celého roka na Vás  čaká Vás 25 metrový plavecký bazén, stolný tenis, biliard, stolný futbal, detský kútik a detský bazén. V hoteli sa konajú detské animácie, detská škola varenia…

V lete sa môžete s deťmi zabaviť na multifunkčnom alebo detskom ihrisku. Rodičia, ktorým záleží na zdraví svojich detí,  určite ocenia čistotu  našej vody v bazénoch. Pre deti je pripravené detské menu, detské postieľky, v letnej a zimnej sezóne detské animácie, na požiadanie zabezpečíme opatrovateľku.

Pre aktívne trávenie voľného času detí sme vybudovali detské ihrisko s farebnými drevenými  preliezačkami, hojdačkou, šmýkačkou, mini lezeckou stenou,  trampolínou. Deti tak môžu na čistom a zdravom vzduchu rozvíjať svoje fyzické schopnosti. Vstup na detské ihrisko je možný len v sprievode dospelej osoby.

 

Pre deti je pripravené detské menu, detské postieľky, detské nočníky, podsedáky, ohrievače detských fliaš, detské sedačky na bicykel, plávacie kolesá a detské rukávniky.

 

Pre aktívne trávenie voľného času detí sme vybudovali detské ihrisko s farebnými drevenými  preliezačkami, hojdačkou, šmýkačkou, mini lezeckou stenou,  trampolínou.
Deti tak môžu na čistom a zdravom vzduchu rozvíjať svoje fyzické schopnosti.
V súčasnosti sme rozšírili ihisko o ďalšie aktivity, položili nový trávnatý povrch a celé obkolesili drevenou hradbou a tak ihrisko dostalo ráz opevnenia.


Ihrisko je hneď vedľa letnej terasy, takže máte detičky na dohľad a vy si môžete spokojne vychutnávať kávičku, pivko alebo chutné jedlo na terase hotela Ski & Wellness Residence Družba**** Jasná

 

http://velerocms.com/domains/kamsdetmi/data/fotogalerie/20963454/_dsc3649.jpg http://velerocms.com/domains/kamsdetmi/data/fotogalerie/20963454/_1406ihrisko-17--m.jpg

 

Rodinné výlety

Okolie hotela a región ponúkajú veľa možností  na aktívne  trávenie voľného času, spoznávanie prírody a kultúrnych pamiatok. Pripravili sme pre Vás niekoľko typov na rodinné výlety. Vyberte si to pravé pre Vás a Vaše deti Šport & Relax

 

Priamo v hoteli je hosťom k dispozícii:

 • wellness centrum so širokou ponukou relaxačných procedúr
 • detská bazénová zóna
 • biliard
 • stolný tenis
 • stolný futbal
 • knižnica
 • požičovňa spoločenských hier
 • multifunkčné ihrisko s trávnatým povrchom
 • basketbalový kôš
 • floorball
 • detské ihrisko s preliezačkami
 • požičovňa bicyklov a detských cyklosedačiek

http://www.druzbahotel.sk/sk/dovolenka-s-detmi

Zdroj: www.druzbahotel.sk