Hotel Severka***

Email Telefón Web

Hotel Severka*** leží na severozápade Slovenska v regióne Kysuce blízko okresného mesta Čadca. Poskytuje komplexné ubytovanie a stravovanie ako aj početné možnosti pre aktívne trávenie voľného času v lete aj v zime.

Hotel Severka*** leží na severozápade Slovenska v regióne Kysuce blízko okresného mesta Čadca. Poskytuje komplexné ubytovanie a stravovanie ako aj početné možnosti pre aktívne trávenie voľného času v lete aj v zime. Nachádza sa v neuveriteľne nádhernom prírodnom prostredí, kde vládne ticho, pohoda a povieva čistý horský vzduch. Miesto je vhodné aj na liečbu respiračných chorôb.

 

Komplexné vybavenie hotela a okolité podmienky ponúkajú možnosť organizovať víkendové/týždenné pobyty, školy v prírode, detské tábory, lyžiarske kurzy, spoločenské akcie (rodinné oslavy, stretnutia a pod). Hotel je vhodný pre rodinné pobyty aj organizované podujatia, svoje si tu nájdu aj školáci, študenti, turisti či firmy. Poskytujeme komfortnú dovolenku v prírode.

 

Pre aktívne športové využitie v letnom období slúži tenisový kurt, multifunkčné ihrisko pre kolektívne športy (futbal, volejbal a pod.), ako aj vonkajší letný bazén. Areál hotela spríjemňuje prírodné okolie hotela s lavičkami. Pre deti sú pripravené šmýkačky a hojdačky. Letná turistika a cykloturistika majú vytvorené vhodné podmienky. Pešie turistické trasy a cyklotrasy pretkávajú celé územie regiónu.

V zimnom období sa v blízkosti využíva lyžiarsky vlek. Lokalita hotela je výhodná z dôvodu blízkeho prístupu k zjazdovke.

 

Šport a relax:

– lyziarsky vlek

– masáže

– fínska sauna a relaxačná miestnosť

– vonkajší letný bazén

– tenisový kurt

– multifinkčné ihrisko

– biliard

– detské ihrisko / šmýkačky