Hotel **** Marlene

Adresa Oščadnica Dedovka č. 1799, 023 01 Oščadnica Email marlene@marlene.sk Telefón +421 41 438 27 32 / 33 Web hotel.marlene.sk

Hotel **** Marlene sa nachádza v malebnom prostredí Kysúc v obci Oščadnica. Je situovaný 1,5 km od slovenského top lyžiarskeho strediska Snow Paradise Veľká Rača.

Máme pre Vás k dispozícií špičkovú kuchyňu, bar, konferenčnú miestnosť, detský kútik, wellness štúdio a samozrejme kráľovské pohodlie v našich izbách a apartmánoch.

Wellness centrum Marlene

V hoteli Marlene Vám isto dobre padne návšteva wellness centra s plaveckým bazénom, suchou a parnou saunou, vírivou vaňou a s možnosťou masáže. Wellness centrum sa nachádza v prízemí hotela Marlene.

V priestoroch šatní sú uzamykateľné skrinky.
Wellness centrum je prístupné aj pre neubytovaných hostí.

Otváracie hodiny – sezóna: wellness centrum otvorený každý deň od 10:00 do 22:00 (sauny 16:00 – 21:00)

– mimo sezóna: wellness centrum otvorený každý deň od 14:00 do 22:00 (sauny 16:00 – 21:00)

 

Reštaurácia Marlene

Pozývame Vás na posedenie do našej reštaurácie, ktorá vyniká svojou špičkovou kuchyňou a skvelou obsluhou. V jedálnom lístku nájdete množstvo delikátnych jedál tak z domácej kuchyne, ako aj z medzinárodnej kuchyne.

Pokiaľ si budete vychutnávať naše jedlo a príjemnú atmosféru Vaše deti sa môžu hrať v detskom kútiku, ktorý je súčasťou reštaurácie. Počet miest je 95, v prípade väčšieho počtu osôb Vám môžeme jedlá podávať v kongresovom centre s kapacitou do 140 osôb. Taktiež je možné jedlá a nápoje podávať na vonkajšiu, krytú terasu s kapacitou 20 miest. Počas sezóny je otvorený nočný bar.

 Otváracie hodiny: otvorené každý deň od 07:30 do 20:00

Detské ihrisko Marlene

Hneď vedľa hotela sa nachádza vonkajšie detské ihrisko, kde sa môžu do sýtosti vyšantiť aj naši najmenší návštevníci.

Detské ihrisko je cca 20 m od letnej terasy, z ktorej naň budete mať super výhľad. Ihrisku dominujú rôzne preliezky, lanovky, drevená pirátska loď či pieskovisko. Príďte k nám s deťmi, určite sa zabavia ony aj vy.

Zdroj: hotel.marlene.sk

Fotogaléria

Videogaléria