Hotel Liptovský Dvor**** | Liptovský Ján

Email Telefón Web

Ubytovanie je v 15 klasických dreveniciach – apartmánoch postavených v štýle typickej liptovskej architektúry a vybavených komfortným a útulným zariadením. Dreveničky, ktoré si užíva iba jedna rodina, poskytujú hosťom maximálne súkromie, pohodlie a hlavne nezabudnuteľnú atmosféru, ktorú v klasickej hotelovej izbe určite nezažijete.

imageHotel**** Liptovský Dvor je štýlový apartmánový hotel v Jánskej doline v Nízkych Tatrách, ktorý sa od svojho otvorenia v júni 2005 zaradil medzi obľúbené a vyhľadávané dovolenkové destinácie hlavne pre rodiny s deťmi.


Ubytovanie pozostáva z 15 samostatných dreveníc – apartmánov, ktoré vytvárajú rozprávkovú dedinku spolu s reštauráciou, recepciou, lobby barom a relax centrom. Drevenice sú postavené v štýle typickej liptovskej architektúry. V každom apartmáne sú pre Vás k dispozícii 4 pevné lôžka a 2 prístelky – z toho vyplýva celková kapacita hotela 60 pevných lôžok a 30 prísteliek.

Každá drevenica je dvojpodlažná. Na prízemí sa nachádza komfortná obývacia miestnosť s krbom, kúpeľňa so sociálnym zariadením a „komora“. Na poschodí Vás očaria dve útulné spálne a pohodlie dopĺňa dalšia kúpeľňa. Vkusne a štýlovo zariadený interiér dreveníc dopĺňa TV/SAT, trezor a minibar. Room service zabezpečí krásne prestretý stôl s vynikajúcou večerou pri sviečkach priamo „u Vás doma“ – vo Vašej chalúpke a navodí pravú romantickú atmosféru.

 

Náš hotel so všetkými jeho zariadeniami sa nachádza uprostred malebnej prírody v Jánskej doline v obci Liptovský Ján a stojí rovno oproti lyžiarskemu svahu Javorovica. Jánska dolina patrí medzi najnavštevovanejšie doliny v Nízkych Tatrách. Je známa svojimi termálnymi prameňmi, turistickými trasami, prírodnými pamiatkovými zónami, jaskyňami ale aj dobrými lyžiarskymi svahmi a vhodnými chodníčkami pre kočíkovanie aj tých najmenších.


Komfort dreveníc, špičková gastronómia doplnená aj detské jedlá, príjemná a pozorná obsluha sa postarajú o vytvorenie neopakovateľnej atmosféry a rodinnej pohody. U nás zabudnete na hluk a dynamiku mesta, vychutnáte si ticho, pohodu a prekrásne prostredie Nízkych Tatier. Ak si chcete na chvíľku oddýchnuť od džavotu Vašich milovaných detičiek alebo tie zatúžili po spoločnosti rovesníkov, riešením je detský kútik s animačným programom a množstvom hier.

 

Počas zimnej sezóny využite skvelé podmienky v lyžiarskom stredisku Skicentrum Javorovica s upraveným povrchom nielen pre náročných, ale aj pre začiatočníkov a deti. Lyžiarske vleky sa nachádzajú len 100 metrov od hotela. Skvelým doplnkom počas zimnej sezóny je klzisko priamo v areáli hotela na ktorom si môžete zahrať hokej, alebo len tak zakorčuľovať aj pri umelom osvetlení.

 

Príďte do zážitkového Hotela****Liptovský Dvor a zažite so svojimi deťmi naozaj nezabudnuteľnú dovolenku plnú zážitkov!

 

Cenník