Hotel Lesana ***

Adresa Stará Lesná 152, 059 60 Tatranská Lomnica Email lesana@lesana.sk Telefón +421 915 898 141, +421 52/44 67 861 Web lesana.sk

Tradičná a obľúbená destinácia pod Tatrami

Hotel Lesana*** je už dlhé roky tradičnou a obľúbenou destináciou v malebnom prostredí pod tatranskými štítmi pre rodinné dovolenky, kondičné športové pobyty, zážitkové výlety či iné skupinové podujatia. V roku 2014 hotel prešiel rozsiahlou rekonštrukciou, vďaka čomu sa môžete tešiť aj na novučičké Wellness Centrum.

Pohodlie pre rodiny s deťmi

V hoteli Lesana sa snažíme vyhovieť požiadavkám hostí. Skvelá poloha hotela v Starej Lesnej (časť Tatranskej Lomnice) je ideálnym východiskovým bodom pre vychádzky a cyklotúry v lete a rovnako aj pre zimné športy. Športové aktivity potešia nielen rodiny s deťmi, ktoré sa môžu vyšantiť aj v detskom kútiku v hoteli, na veľkom detskom ihrisku hneď pri hoteli.

Ku kvalite za priateľské ceny sa pridáva aj domáca kuchyňa, ústretovosť personálu a rodinná atmosféra pohody.

HOTEL LESANA*** VÁM PONÚKA UBYTOVANIE S RAŇAJKAMI ALEBO POLPENZIOU V NÁDHERNOM PROSTREDÍ VYSOKÝCH TATIER.

Izby

33 dvojlôžkových izieb, 8 rodinných izieb (majú dve samostatné izby) a 3 apartmány. V dvojlôžkových izbách je možná prístelka na niektorých druhoch izieb, na vyžiadanie. Vlastný balkón nie je na každej izbe. Bohaté kapacity izieb hotela sú ideálne aj pre skupinové výlety.

Apartmány

Tri priestorovo bohaté apartmány s nádhernými výhľadmi, vlastným sociálnym zariadením, spoločenskou izbou a spálňou pre 2 osoby. Na vyžiadanie je možnosť pridať 1 prístelku. Kompletne vybavená kuchyňa je v dvoch apartmánoch, tieto majú rozlohu cca 70 m2.
Wellness Centrum
Po slnečnej lyžovačke, túre či výlete je ideálnym nápadom oddych vo wellness. Navštívte naše úplne nové wellness centrum a doprajte si rozmaznávajúce uvoľnenie.
Uvoľnite sa v jacuzzi, vyhrejte sa vo fínskej, parnej či infra saune, načerpajte energiu hôr v oddychovej miestnosti, doprajte si Kneippov kúpeľ alebo si zaplávajte v našom novom exteriérovom bazéne.
Cenník pobytu vo wellness (externí hostia / 3 hod)
  • dospelá osoba – 15€
  • Dieťa 3 – 12 rokov – 6€
  • Dieťa do 3 rokov – ZDARMA
  • 16.00 – 21.00 / každý deň

Detské centrum KINDERLAND

Vitajte v detskom svete plnom smiechu, zábavy a radosti.
Lezenie a naháňačky v ihrisku, šmýkačky a preliezačky, kútik plný farebných guličiek, trampolíny, stolný futbal, stolný tenis, air hockey, spoločenské hry ….. To všetko sme u nás pripravili pre najmenších ale aj pre teenagerov.

U nás sa vaše deti môžu vyblázniť do sýtosti, kým si vy budete vychutnávať kávu s výhľadom na Tatry alebo oddychovať v našom wellness centre.

Tešíme sa na vašu návštevu!

Cenník pobytu v detskom centre pre externých hostí

  • dospelá osoba – 2 €
  • Dieťa do 1 roka – ZDARMA
  • Dieťa od 1 roka – 8 € / 2 hodiny alebo 12 €/3 hodiny (počas animačného programu)

Zdroj: lesana.sk

Fotogaléria