Hotel Impozant**** Valčianska dolina

Adresa Snowland Valčianska dolina, 038 35 Valča Email recepcia@impozant.sk Telefón +421 914 130 130 Web impozant.sk

Hotel IMPOZANT**** je ideálna voľba pre rodiny s deťmi, wellness pobyt vo dvojici, moderné kongresy a zážitky, ktoré si zapamätáte navždy.

Hotel Impozant Vás privíta v lyžiarskom stredisku Snowland Valčianska dolina v Malej Fatre. Prežite tu nezabudnuteľné dovolenkové dni plné zábavy, športu a oddychu a nechajte sa rozmaznávať.

33 hotelových izieb je vybavených sprchou, WC, fénom, LCD TV, telefónom, minibarom, pripojením na internet wi-fi. Novozrekonštruované 2 luxusné apartmány s dvoma oddelenými spálňami s možnosťou doložiť prístelku, s vlastnou plne funkčnou kuchynkou, moderným obývacím priestorom a súkromnou jacuzzi priamo na balkóne. V reštaurácii Vás očakávajú rozmanité regionálne a medzinárodné pochúťky. Hotelový bar Vás pozýva vo večerných hodinách na príjemné rozhovory alebo na romantické večere vo dvojici.

Po lyžovaní alebo po dni strávenom v prírode si oddýchnite v hotelovom wellness centre s krytým bazénom, vírivkou, tepidáriom, barom pri bazéne, parným kúpeľom a rôznymi saunami. Početné možnosti športových a voľnočasových aktivít pri hoteli, ako lyžovanie, tenis, golf, paintball, korčuľovanie a bicyklovanie sľubujú veľa zábavy a uvoľnenia v nedotknutej prírode. K dispozícii sú dve moderné multiballové interaktívne steny s rôznymi zábavnými hrami pre deti i dospelých, je to zábava pre celú rodinku. V letnom období Vás na kúpanie a špliechanie pozývajú dva vonkajšie bazény so slanou vodou a detský bazén. Celoročne v prevádzke vonkajšie vírivky s výhľadom na okolitú prírodu.