Hotel Hills****

Email Telefón Web

Podľa hodnotenia týždenníka Trend je naša hotelová reštaurácia hodnotená ako druhá najlepšia vo Vysokých Tatrách a v celom Prešovskom kraji.

Hotel Hills sa nachádza uprostred nádhernej vysokotatranskej prírody v obci Stará Lesná. Jeho poloha je ideálnou pre všetkých, ktorí radi spájajú svoju dovolenku či business stretnutia s aktívnym relaxom v prírode.

 

http://velerocms.com/domains/kamsdetmi/data/fotogalerie/72563069/aaa.jpg

 

Vysoké Tatry sú ideálnym miestom pre rodiny i firmy. Okolitá príroda a vybavenie hotela ponúkajú pre všetkých možnosti na aktívny oddych, ako aj príjemné uvoľnenie. Konferenčné sály s modernými technickými zariadeniami a možnosťami okolia vytvárajú inšpiratívne podmienky na rôzne firemné akcie a aktivity.

Hotel patrí do siete jedinečných hotelov spoločnosti Cascada Hotels & Resorts. Všetky zariadenia spoločnosti sa vyznačujú vysokým štandardom a kvalitou poskytovaných služieb. V súčasnosti ponúka svoje služby v štandarde moderného hotela kategórie ****. Počas uplynulých rokov prešiel niekoľko krát rekonštrukciou a modernizáciou nielen ubytovacej časti tak, aby spĺňal požiadavky aj tých najnáročnejších klientov.

 

Ak sa rozhodnete prežiť Vašu dovolenku vo Vysokých Tatrách spolu s Vašimi ratolesťami, ste na správnom mieste. Náš Hotel Hills sa nachádza uprostred malebnej vysokohorskej prírody, kde nájdete pre Vašu rodinu zaslúžený oddych.

 

http://velerocms.com/domains/kamsdetmi/data/fotogalerie/72563069/aaaa.jpg

 

Každý rodič určite ocení blahodárny vplyv Tatier na detský organizmus. Či už je jar, leto, jeseň, alebo zima, prostredie v ktorom sa hotel nachádza je balzamom na dušu. Doprajte Vašim deťom nádych čerstvého horského  vzduchu, vôňu ihličia či zvuk vŕzgajúceho snehu pod nohami.

 

Vašu rodinnú dovolenku môžete prežiť aktívne v okolitých horách a následne zregenerovať v hotelovom wellness centre.

K dispozícii pre Vás je:

  • externé ihrisko s kolotočom preliezkami a hojdačkou
  • tenisový kurt priamo pred hotelom
  • detský kútik v hoteli

Na recepcii Vás samozrejme radi informujeme o vhodných výletoch do okolia, za kultúrou, či do aquaparku.

 

http://velerocms.com/domains/kamsdetmi/data/fotogalerie/72563069/a.jpg