Hotel Havrania v Zázrivej

Email Telefón Web

Detský Hotel Havrania je ideálnym miestom pre rodiny s deťmi. Detské ihrisko s pieskoviskom, hojdačkami a preliezkami, detské diskotéky a premietanie detských filmov sú len našim ďalším drobným príspevkom.

Hotel Havrania


Hotel Havrania leží v náručí hustých a bohatých lesov Malej Fatry. Ticho, vynikajúci vzduch, výhľad na Rozsutec a jedna z najkrajších prírodných panorám Slovenska sú balzamom pre telo i dušu. Zážitok z jedinečných darov prírody umocňujú moderné hotelové služby. Hotel Havrania je zázrivským symbolom príjemného pobytu v spoločnosti rodiny, priateľov, kolegov či obchodných partnerov. Individuálny a priateľský prístup personálu spolu vytvárajú rodinnú atmosféru. V útulnom prostredí izieb a spoločných priestorov nájdu hostia dostatok súkromia i pohodlia.

 

Na čerstvom vzduchu chutí lepšie

V reštaurácii si návštevníci môžu pochutnať na jedlách európskej kuchyne, alebo nechať sa zlákať tajomstvami miestnych špecialít. Zvlášť široký je výber kvalitných odrodových vín. Letné grilovačky v zrubovej kolibe s nezabudnuteľným výhľadom na západ slnka sú jedinečné. Večery v altánku spestruje živá hudba.

 

Športový Hotel Havrania

Spoločenskú miestnosť je možné prestavať aj na športový priestor, kde v prípade nepriaznivého počasia nájdu útočisko priaznivci stolného tenisu, alebo šípok. Vedľa hotela sa nachádza tenisový kurt. Športové náradie v posilňovni, ale aj horské bicykle sú hosťom k dispozícii i s tipmi na výlety. Lyžiarom slúžia zjazdovky v zázrivskom Ski centre Kozinec a iných lyžiarskych centrách.

 

Relax

Využite jeden z darov Zeme – príjemne hrejivú vodu v krytom bazéne hotela. Pôsobí priaznivo na úľavu kĺbov a svalov, čo Vás po celodennej lyžovačke, alebo horskej túre zaručene vráti do hry. K očiste tela i duše prispeje vyhriata sauna a k celkovému uvoľneniu relaxačná masáž z rúk kvalifikovaného personálu. V okruhu 50 km od hotela sa nachádza trojica termálnych kúpeľov.

 

Detský Hotel Havrania

Hotel Havrania je ideálnym miestom pre rodiny s deťmi. Detské ihrisko s pieskoviskom, hojdačkami a preliezkami, detské diskotéky a premietanie detských filmov sú len našim ďalším drobným príspevkom.