Hotel Encián | Rajecké Teplice

Email Telefón Web

Hotel Encián v Rajeckých Tepliciach sa otvára po komplexnej prestavbe v júni 2012.

Rodičia si chcú ísť oddýchnuť – deti sa chcú zabávať. Splníme obidve požiadavky!

 

V našom hoteli deti majú animačný program – súťaže, hry, maľovanie, vytváranie „umeleckých“ diel, kým ich rodičia sa chcú a potrebujú odreagovať. Pokiaľ si potrebujete oddýchnuť v kúpeľoch, odreagovať sa v bazénoch, saunách, na masážach, Vaše deti si to budú užívať!

 

Kým Vy budete relaxovať, Vaše deti budú pod dozorom kvalifikovaných pedagógov. Večer si užijete obidvoje! Kým Vy si chcete v pokoji posedieť, Vaše deti sa chcú zabaviť!

 

Ponúkame Vám:

  • detskú diskotéku a zábavu pre deti,
  • straženie detí aj v nočných hodinách, kým sa Vy v pohode navečeriate, zatancujete si, či sa len tak prejdete po krásnom kúpeľnom mestečku.

Počasie Vám neprialo? Prší? Nevadí! Vaše deti sa aj tak zabavia!

 

Hotel Encián Vám ponúka ubytovanie v moderne zariadených izbách s vlastnou kúpeľňou, priestranným úložným priestorom, pracovným miestom a krásnym výhľadom na jazierko. Každá izba má LCD televízor, pripojenie na počítač a WIFI prístupné v celom hoteli, telefón, chladničku a trezor.

 

Hotel Encián  môže poskytnúť príjemné posedenie podľa vášho výberu. Na prízemí Vás privíta priestranná reštaurácia s barom a detským kútikom. Ideálne miesto pre rodinný obed, posedenie vo dvojici alebo malú oslavu. V reštaurácii Vám pripravíme rodinné oslavy a stretnutia podľa Vášho želania. Interiér je krásnym miestom na nezabudnuteľnú svadobnú hostinu.