Hotel Avalanche *** Vysoké Tatry

Email Telefón Web

Rodinný, baby friendly hotel vo Vysokých Tatrách s vonkajším bazénom, privátnym wellness a zázemím pre rodiny s deťmi.

HOTEL AVALANCHE *** predstavuje ideálne miesto pre trávenie rodinnej dovolenky vo Vysokých Tatrách. Hotel sa nachádza v tichej tatranskej obci Štôla priamo pod najvyšším štítom Tatier Gerlachom a má výborné dopravné spojenie do všetkých hlavných tatranských turistických a lyžiarskych stredísk.

 

Hotel disponuje vonkajším letným bazénom, vonkajším detským ihriskom, dvoma detskými vnútornými kútikmi a herňou vybavenou stolným fotbalom, elektornickými šípkami a ďalšími spoločenskými hrami. V privátnom wellness si môžte oddýchnuť v troch druhoch sáun alebo v hydromasážnej vani.

 

Nadštandardne priestranné izby poskytnú pohodlie aj pre 4 a 5 členné rodiny. Pre rodičov, ktorý chcú byť aspoň v noci chvíľu sami, ponúkame rodinné izby typu LUX, ktoré majú dve oddelené spálne, prípadne apartmán LUX s oddelenou spálňou a vybavenou kuchynkou.

 

Samozrejmosťou je detské menu v reštaurácii, detské sedačky, prebaľovací pult, na požiadanie detská postieľka na izbe. V prípade záujmu pre vás zariadime baby sitting alebo animačné programy pre skupiny.