Hotel Amalia

Adresa Nová Lesná 368, 059 86 Nová Lesná Email hotelamalia@hotelamalia.sk Telefón 052/ 47 80 110 Web www.hotelamalia.sk

Hotel Amalia ***, útulný hotel rodinného typu s nádychom talianskeho štýlu ponúka relax, dovolenku, školenia, firemné a rodinné oslavy s výhľadom na panorámu Tatier.

Oddýchnite si v našom hoteli

Tento jedinečný hotel s nádychom talianskeho štýlu Vám ponúka vo svojom nevšednom prostredí pohodlie a oddych po aktívne strávenom dni vo Vysokých Tatrách a blízkom okolí. Profesionálny a úslužný personál je pripravený ponúknuť Vám širokú škálu hotelových služieb.

Komplexné ubytovacie, gastronomické, relaxačné a ostatné služby, ktoré poskytujú, dokážu uspokojiť aj tých najnáročnejších zákazníkov. Urobili všetko pre to, aby hostia našli príjemné prostredie, v ktorom strávia nezabudnuteľné chvíle.

Naše apartmány

Hotel ponúka jednoposteľové, dvojsteľové až štvorposteľové izby, a niekoľko apartmánov. Vybavenie každej izby zahŕňa satelitnú televíziu,pripojenie na internet a samozrejmosťou je kúpeľňa. Hotel disponuje jednou bezbariérovou izbou pre imobilných hostí. Hotel ponúka štýlové ubytovanie s celkovou kapacitou 64 lôžok v 20-tich komfortných izbách a apartmánoch.

Hotelová reštaurácia

V hotelovej reštaurácii raňajky a večere ponúkame pre hotelových hostí formou bufetových stolov. V zime si poseďte v príjemnom teple pri kozube, v lete sa zas usaďte na vonkajšiu terasu. Navštíviť môžete tiež príjemné prostredie hotelovej kaviarne.

Oddych a relax

Relaxačné centrum je vybavené vnútorným vyhrievaným bazénom, fínskou a parnou saunou, vírivou vaňou, soláriom a bohatou ponukou masáži.

Zdroj: www.hotelamalia.sk

Fotogaléria