GRAND VÍGĽAŠ

Adresa Vígľaš 602, 962 02 Vígľaš Email Telefón Web grandviglas.com

V srdci Slovenska, neďaleko mesta Zvolen v obci s rovnomenným názvom leží zámocký Hotel Grand Vígľaš****. Hotel a zámok v jednom je miesto, kde sa spája história spolu s luxusnými službami.

V srdci Slovenska, neďaleko mesta Zvolen v obci s rovnomenným názvom leží zámocký Hotel Grand Vígľaš****. Hotel a zámok v jednom je miesto, kde sa spája história spolu s luxusnými službami. Hotel disponuje 55 izbami v ôsmich kategóriách. Všadeprítomný nádych histórie a elegancie umocňuje pocit pobytu na zámku. Chutný obed alebo romantickú večeru si môžete vychutnať v ala carte reštaurácii Ava Simone. Pre ubytovaných hostí slúži aj hotelová reštaurácia Anjou Court. Kvalitnú whiskey, rumy a cigary si dokonale užijete v priestoroch Dragon Cigar baru.

Povedzte si svoje ÁNO v gotickej kaplnke alebo v rytierskej sále a prežite rozprávkovú svadbu až do svitania. Skombinujte minulosť s prítomnosťou počas Vašich kongresov, seminárov a školení v nerušenom prostredí. Oddýchnite si s nami v hotelovom wellness centre. Presuňte sa v čase s Vašou rodinou, priateľmi a známymi do stredovekých čias a zúčastnite sa prehliadky zámku s odborným výkladom.

Sídlo uhorských kráľov čaká práve na Vás!

Zdroj: grandviglas.com