GLAMPING RESORT

Adresa Na papiereň, 972 44 Kamenec pod Vtáčnikom Email info@glampingresort.sk Telefón +421 947 973 737 Web glampingresort.sk

Čo je to glamping?

Glamping, alebo luxusný kemping, je skvelou alternatívou pre tých, ktorí milujú prírodu, ale zároveň ocenia pohodlie a komfort. Názov glamping vznikol spojením slov glamour (luxus) a camping (kempovanie). Aké sú hlavné benefity glampingu?

Komfort a luxus

Glamping ponúka všetky pohodlia a luxus, ktoré by ste našli v hoteli. Od pohodlných postelí po vykurovanie, klimatizáciu a dokonca aj vonkajšie vírivky. Glampingové stany sú elegantne zariadené a majú vlastné kúpeľne a kuchynky.

Príroda a relaxácia

Glampingové stany sú umiestnené v krásnom a tichom prírodnom prostredí, kde si môžete oddýchnuť od každodenného zhonu a relaxovať v prírode.

Nové zážitky

Glamping ponúka zaujímavé a unikátne zážitky, ktoré neponúka bežné ubytovanie v hoteloch alebo apartmánoch. Ubytovanie v kupole vo vás určite zanechá nezabudnuteľné zážitky.

Flexibilita

Glampingové stany sú k dispozícii po celý rok a podľa sezóny ponúkajú rôzne balíčky ubytovania a zážitky v okolí, takže si môžete vybrať podľa svojich preferencií a rozpočtu.

Výhody glampingu sú jasné

Ponúka spojenie prírody a komfortu a zanecháva nezabudnuteľné zážitky. Ak hľadáte alternatívu k bežnému ubytovaniu, určite vyskúšajte glamping a užite si prírodu v luxuse.

Zdroj: glampingresort.sk

Fotogaléria