Clubhotel Nezábudka*** v Tatranskej Štrbe

Email Telefón Web

Clubhotel Nezábudka*** je súkromný hotel situovaný v tichom prostredí Vysokých Tatier, ktorý poskytuje kompletné ubytovacie, stravovacie a doplnkové služby. Jedinečnou polohou na úpätí Vysokých Tatier sa stáva Clubhotel Nezábudka ideálnym miestom na prežitie krásnych chvíľ.

Clubhotel Nezábudka*** je súkromný hotel situovaný v tichom prostredí Vysokých Tatier, ktorý poskytuje kompletné ubytovacie, stravovacie a doplnkové služby. Jedinečnou polohou na úpätí Vysokých Tatier sa stáva Clubhotel Nezábudka ideálnym miestom na prežitie krásnych chvíľ v lone tatranskej prírody spojeného s relaxačnými procedúrami vo Vitálnom svete, ktorý je vybavený sústavou sáun a procedúr podľa vlastného výberu. Vybavenie, okolie hotela, štýlovo zariadená reštaurácia a slovenská koliba vytvárajú spolu príjemnú komornú atmosféru a zanechávajú nezabudnuteľné zážitky.

 

 

Exteriér hotela poskytuje pre najmenších bezpečné detské ihrisko, na ktoré je pekný výhľad z terasy pri vstupe do hotela. Na ihrisku sa nachádza drevená preliezka so šmýkačkou, hojdačky, trampolína a pod. Radi Vám zapožičiame bezplatne badminton, softenis, lietajúce taniere v letnom období a v zime boby, šmýkacie lopaty, sane a pod. V hoteli máme pre detičky k dispozícií rôzne hračky v našom malom detskom kútiku, alebo radi zapožičiame farbičky, pastelky a krásny obrázok s tématikou Tatier, nášho hotela, alebo vlastného detského motívu odmeníme malým sladkým prekvapením. V konferenčnej miestnosti podľa želania premietame cez dataprojektor rôzne rozprávky. Na požiadanie vieme zabezpečiť aj detského animátora.
Mini ZOO

 

Hotel je priateľom zvierat. Pre komplexnosť služieb a radosť našich nielen najmenších hostí ponúkame krásne zážitky s našimi zvieratkami:

– koník Dalas, ktorý má svoju oboru s rozhliadňou za hotelom
– krokodíl Fredy vo svojej teráriovej ríši so susedkou korytnačkou Elzou so svojim domčekom pri hotelovem bazéne
– srnka Bamby horské kozy Eriky a capko Emil v obore pri Macovej chate
– barančeky a ovečky (len v období od jari do jesene)
– zajačiky Bob a Bobek (len od jari do jesene) v malebnom králičom raji pri vstupe do areálu hotela
– páv Bondra, bažanty Kikirikovia, bažantice Bertičky a jarabice vo svojej ríši pri parkovisku
– Kanáriky, Andulky, Zebričky (len od jari do jesene) vo voliére pri vstupe do areálu hotela
– krásne akvárium v hotelovej hale
– pstruhy v jazierkach parku hotela

 

Wellness:

– vitálny saunový svet

– solárium

– masáže

– zábalové procedúry

– kozmetické služby

– vaňové kúpele

– vírivka

– ruská sauna dačka