Chaty Uhorčík, Ilčík a Rajnoha v Terchovej

Email Telefón Web

Chystáte sa na dovolenku s deťmi na Slovensku? V tom prípade ste správne natrafili na chaty Uhorčík, Ilčík a Rajnoha v Terchovej.

Chaty Uhorčík, Ilčík a Rajnoha

Chystáte sa na dovolenku s deťmi na Slovensku? V tom prípade ste správne natrafili na chaty Uhorčík, Ilčík a Rajnoha v Terchovej. Snažíme sa o to, aby u nás mali rodiny s deťmi ideálne podmienky na strávenie dovolenky. Vlastníme certifikát „Vstúpte s dieťaťom“ od Únie materských centier.


Vychádzame v ústrety rodinám, ktoré majú veľmi malé aj odrastenejšie deti. Aby sme deťom spríjemnili pobyt a vám dovolenku, pre tie najmenšie sme pripravili detské ihrisko s preliezkami, hojdačkami a pieskoviskom. Staršie deti si môžu na ihrisku zahrať futbal alebo streetbal, prípadne badminton. Dovolenka s detmi na Slovensku môže byť veľmi príjemná a relatívne lacná.

 

Pokiaľ si dovolenku s deťmi vopred nepremyslíte, často vás môže namiesto oddychu ešte viac vyčerpať. Vaše deti sa budú chcieť hrať a pokiaľ nebudú mať vhodný priestor, počítajte s tým, že sa im budete musieť po väčšinu času venovať. V hotelovej izbe deti dlho nevydržia a von ich smiete pustiť len vtedy, ak viete, že budú v bezpečí. Podmienky na dovolenke by mali byť preto také, aby vy ste mohli relaxovať a venovať sa svojim činnostiam a deti sa zase baviť užívať si svoj voľný čas.

 

Presne na to sme mysleli, už keď sme navrhovali naše chaty. Veľký priestor pri každej chate s detským ihriskom dostatočne vzdialený od cesty je zárukou toho, že vaše deti nebudú musieť zostať po väčšinu času na izbe, ale budú sa mať kde vyblázniť. Vy môžete relaxovať na lavičkách a sledovať, ako sa bavia. Aj voľný čas na dovolenke s deťmi si tak môžete naplno vychutnať.

 

Rodinná dovolenka na Chate Uhorčík, Ilčík a Rajnoha

Dovolenka na Slovensku s deťmiAkokoľvek dobrej aktivite sa vaše ratolesti môžu venovať, po čase ich začne nudiť. Mali by ste byť pripravení na to, že na dovolenke od vás deti budú očakávať, že im pripravíte program. Aj na to sme mysleli. Pripravili sme veľa Tipov na výlety, z ktorých si určite vyberiete a poskladáte si program dovolenky tak, aby ste s neho mali radosť aj vy aj vaše deti. Jeden deň ich môžete robrať na staroveký hrad, další deň na kúpalisko. Jaskyňa pre ne bude tiež isto dobrodružstvom. A po náročnom dni sa ešte môžu zahrať v spoločenskej miestosti, prípadne hrať v zimnej záhrade stolný futbal.

 

Rodiny s deťmi majú u nás vytvorené ideálne podmienky pre skvelú dovolenku. Každá chata má vlastné detské ihriská so šmýkalkami, hojdačkami a pieskoviskom len pre Vaše deti.

Okrem toho majú chaty osvetlené ihrisko na floorball, streetball, badminton, mini fotbal. Skvelá zábava pre vaše deti a vašu rodinu.

 

Detské ihrisko je v areáli chaty ďaleko od cesty. Vaše deti budú mať o zábavu postarané. Vy budete mať dosť času pre seba, pre svoju rodinu a priateľov.