Björnson Hotel Jasná

Adresa Demänovská Dolina 77 , 031 01 Demänovská Dolina Email recepcia@bjornsonka.sk Telefón +421 948 747 16, +421 44 553 55 55 Web bjornsonka.sk

Horský Hotel Björnson Jasná patrí k najznámejším tatranským hotelom na Slovensku. Nachádza sa v Demänovskej doline, uprostred lyžiarskeho strediska Jasná. Leží v blízkosti svahu a lanovky, takže na lyžiach sa z hotela dostanete do celého strediska Jasná.

Práve tu vznikol priamo v srdci Jasnej jedinečný hotelový komplex. V areáli po novom nájdete možnosť ubytovania v pôvodnom hoteli Björnsonka, vo Ville, v Hosteli a v nových chatkách TREE HOUSES. Aktuálna ubytovacia kapacita je spolu 216 lôžok vrátane prísteliek.

Ubytovanie v Jasnej na Björnsonke

Hotel Björnson je unikátny ubytovací komplex v Jasnej. Už dlhé roky patrí k najznámejším hotelom v Nízkych Tatrách. Hotel je polohovaný v Demänovskej doline a ponúka výnimočné ubytovanie uprostred lyžiarskeho strediska Jasná. Bezprostredná blízkosť hotela k svahu a lanovke poteší každého lyžiara či turistu. Vďaka tomu sa dostanete na svahy celého lyžiarskeho strediska Jasná priamo z vášho ubytovania.

Práve tu v srdci Jasnej sme sa rozhodli vybudovať ubytovací kompex, ktorý uspokojí každého návštevníka. V Hoteli Björnsonka nájdete 216 lôžok vrátane prísteliek rozdelených do pôvodného ubytacieho zariadnia Björnsonka, apartmánových domov Villa, Hostelu a nových chatkách TREE HOUSES v škandinávskom štýle. V Björnsonke nájdete najlepšie ubytovanie v Jasnej široko ďaleko.

Hotel Björnson je výnimočný najmä vďaka svojej polohe. Počas lyžiarskej sezóny ponúka bezprostredné ubytovanie v Jasnej len 100 metrov od lyžiarskeho strediska. K dispozícií je široká ponuka vybavenia pre šport, oddych aj zábavu ako počas zimnej tak aj letnej sezóny. Hostia môžu využiť relaxačnú oblasť Hriatô s drevenými bazénmi, relaxačnú miestnosť, ihrisko na pétanque, detské ihrisko, basketbalové ihrisko, spoločenskú miestnosť v hlavnej ubytovacej budove ako aj požičovňu športových potrieb.

Počas svojho ubytovania v Jasnej môžete vrámci Rezortu Hotel Björnson Jasná & Björnson TREE HOUSES využiť bezplatné parkovanie počas celého pobytu, NON-STOP recepciu a denné upratovanie.

Lokalita Jasnej v okolí ubytovania ponúka široké špektrum aktivít pre páry, rodiny s deťmi či firemné kolektívy. Naše ubytovanie v Jasnej sa nachádza len 5 km od Demänovskej ľadovej jaskyne a 2,8 km od Chopku. Pre lyžiarov je široká ponuka lyžiarských zjazdoviek a vlekov.

Pobytové balíky

Ak premýšľate, kde stráviť romantickú a aktívnu dovolenku zároveň alebo plánujete prázdniny s deťmi, Björnsonka hotel v Jasnej je tu pre vás aj so svojimi výhodnými balíčkami.

Bývajte v legendárnom horskom hoteli a užívajte si dokonalý relax uprostred krásnej prírody Demänovskej doliny a lyžiarskeho strediska Jasná!

Wellness

Novovybudovaný unikátny wellness hotela ponúka dokonalý relax priamo uprostred lesa s výhľadom na okolité vrchy. Fínska sauna, bio sauna, horúce exteriérové kade, oddychová miestnosť, masáže a liečivé zábaly, to všetko v tesnom kontakte s prírodou.

Wellness je otvorený v čase od 15,00- 22,00 hod.

Zdroj: bjornsonka.sk

Fotogaléria