CINEMAX – MAXIMÁLNY FILMOVÝ ZÁŽITOK

Email Telefón Web www.cine-max.sk

Naša sieť kín CINEMAX vznikla v roku 2006 a aktuálne prevádzkujeme 14 viacsálových kín s celkovou kapacitou 11 408 miest v 12 slovenských mestách. Naši diváci poznajú kino CINEMAX ako svoje lokálne kino, v ktorom na nich čaká maximálny filmový zážitok a možnosť kultúrneho vyžitia.

V pestrej programovej štruktúre nájdete naozaj široký výber – od kasových trhákov až po náročnejšie tituly pre skutočných filmových fajnšmekrov. Prežite u nás príbehy, ktoré zatrasú vašimi emóciami, ale aj ďalšie kultúrne podujatia ako priame prenosy, záznamy z koncertov, opier, baletov či outdoorové a iné filmové festivaly. Sme tiež členom európskej siete kín Europa Cinemas, čo zaručuje bohatý výber kvalitnej európskej produkcie.

 

V zmysle nášho hesla sa snažíme, aby sa obyčajná návšteva kina zmenila na MAXIMÁLNY FILMOVÝ ZÁŽITOK! Záleží nám, ako sa v kine cítite, a preto neustále pracujeme na skvalitňovaní našich služieb pre Vás. Ako jediní na Slovensku premietame filmy v unikátnom formáte IMAX, poskytujeme maximálne pohodlie a servis vo VIP kinosálach či najlepší zvukový systém Dolby Atmos.

 

 

Bližšie informácie: www.cine-max.sk