LETNÉ TÁBORY 2020 – ktoré odporúčame?

Thumbnail
Kategórie:

S ohľadom na aktuálne hygienické a epidemiologické opatrenia aj tento rok budete môcť prihlásiť svojho drobca do tábora!

Blíži sa leto 2020, a my Vám rozhodne odporúčame prihlásiť svoje dieťa do tábora aj tento rok.

Máme pre Vás niekoľko dôvodov, prečo by ste sa tak mali rozhodnúť. Už takmer 4 mesiace máte svojich školákov doma, a Vám – rodičom, aj Vašim deťom by tábor určite prospel. Nielenže budete mať kľud doma a trošku viac času pre seba, ale aj Vaše deti potrebujú pohyb vonku, nové aktivity, či nájsť si nových kamarátov a socializovať sa. Toto leto bude veľmi neštandardné, aj dovolenky stále nie sú isté, takže aj malá zmena z bežnej domácej rutiny bude dobrá pre celú rodinu. 🙂 

Mnohé tábory (napríklad aj dennetabory.sk) umožňujú rodičom objednať si tábor bez platenia vopred, a tak stačí zaplatiť tábor najneskôr 14 dní pred jeho začiatkom. Jednotlivé tábory neustále monitorujú situáciu, dbajú na nové hygienické a epidemiologické opatrenia, a komunikujú s prevádzkami, v ktorých by mali tábory prebiehať, aby zabezpečili vhodné a najmä bezpečné podmienky pre Vaše deti.

Na základe všetkých opatrení Vám odporúčame prihlásiť deti do týchto jednotlivých táborov. Viac o ich podmienkach a opatreniach sa dočítate na ich stránkach. 

Dennétábory.sk | By ChameleonLand

camp_leto_bude_topic

 

Leto v denných táboroch bude!

V marci sa školopovinným deťom a ich rodičom obrátil život naruby a školský rok neprebehol podľa zabehnutých schém, o to viac deťom chýbajú kamaráti a komunita. Denné tábory môžu byť ideálnym spestrením ich  prázdninového programu. Naša letná ponuka, ktorú nájdete na dennetabory.sk, je naozaj pestrá. Deti si v dennom tábore Apollka tvorenie vyrobia ozdobné misky, v Bunkroch odvahy sa započúvajú do napoleonských príbehov, Dobrodružní indiáni si vyzdobia indiánsky totem, Dúbravské zvieratká sa poprechádzajú so psíkmi, Einsteinovi učenci si pripravia čističku vody a mnoho dalších skvelých denných letných táborov nájdete na našom webe.

Denné tábory aj pre najmenších!

Všetkým rodičom, ktorí nemajú v lete otvorenú škôlku, ponúkame naše najmilšie denné tábory pre najmenších. Sú vhodné pre deti od 4 do 6 rokov. Deti v nich získajú nových kamarátov a okrem toho, že zažijú veľa zábavy a odnesú si množstvo nezabudnuteľných zážitkov, socializujú sa, čo je pre ne veľmi dôležité. Program v našich MiNi táboroch je prispôsobený ich veku a schopnostiam, je mimoriadne pestrý a postavený na zážitkoch, ktoré sú v detskom veku nesmierne dôležité.  Všetky naše MiNi tábory nájdete tu! 

Vyrástli sme! Naše denné tábory nájdete už aj v Trenčíne!

Pre všetkých rodičov a ich veselé deťúrence z Trenčína a blízkeho okolia prinášame skvelú správu: Naše letné denné tábory nájdete už aj v Trenčíne!  Zatúlajte sa s nami v lete do malebného dubodielského lesa, kde sme pre detských milovníkov koní a zvieratiek pripravili nové denné tábory – Letné ródeo a  Hravé zvieratká. Areál  Kaštieľa Patrovec je pravé  miesto pre vaše prázdninujúce ratolesti. Naše denné tábory v Trenčíne nájdete tu!

VEKOVÁ KATEGÓRIA: 4 – 14 rokov

ČAS: Po – Pia od 7:30 do 16:30

STRAVOVANIE: Deťom zabezpečujeme celodennú stravu a pitný režim vo všetkých našich táboroch. Desiaty, obedy a olovrant pripravujeme na základe vhodných nutričných hodnôt s dôrazom k jednotlivým akvitám detí na táboroch.

ČASTÉ OTÁZKY: Na všetky časté otázky nájdete odpovede v našej sekcií na webe TU! Pokiaľ by sme mali akékoľvek ďalšie otázky, na ktoré ste nenašli odpoveď sme tu pre Vás vždy na info@dennetabory.sk alebo na telefónnom čisle +421905756043

JAZYKOVÝ TÁBOR DEUTSCH MACHT SPASS!

Doučko Rača hlási, že ostáva posledný voľný termín pre všetkých malých nemčinárov na dennom letnom tábore kde je nemčina a zábava každý deň – Deutsch macht Spass!

TERMÍN: 17.8. – 21.8.2020, Po – Pia od 9:00 do 16:00,

STRAVOVANIE: desiata a obed v cene

ČASTÉ OTÁZKY: Pre akékoľvek otázky nás môžete kontaktovať na 0903/217078 alebo douckoraca@gmail.com

Vítajte v Doučko Rača!

Rača – Sme tu primárne pre Vás a Vaše deti z Rače a blízkeho okolia, ktoré už nemusia strácať čas dochádzaním za doučovaním a Vy si o ne už nemusíte robiť starosti, či dorazili do cieľa bezpečne. Zároveň sa môžete spoľahnúť, že Vaše deti budú u nás v dobrých rukách a že môžu získať adekvátne vzdelávanie a dosahovať želané zlepšenia, výsledky.

Učenie – Založenie tohoto centra vyplynulo z mojej osobnej skúsenosti, ako rodiča detí, ktoré v určitej dobe potrebovali túto formu doplňujúceho vzdelávania a zároveň už spomínaného želania, aby dieťa nemuselo dochádzať za doučovaním ďaleko. Aj preto som vytvorila tím kvalitných učiteľov, lektorov, či študentov, ktorých baví učiť a motivovať deti v daných predmetoch.

Motivácia – Zameriavame sa primárne na motiváciu detí k učeniu jednotlivých predmetov, pretože kto sám chce, ten sa dokáže zlepšiť v čomkoľvek a kedykoľvek. Motivácia je kľúčom k úspechu, učiteľ len navedie dieťa správnym spôsobom. Tým, že samé zažije radosť z učenia,  je úspech zaručený, potom ani domáce úlohy a samostatné štúdium už nebude viac problémom.

Hra – Pri učení sa  snažíme používať aj deťmi veľmi obľúbené hry a súťaže v tíme, rôzne videá, piesne (spievaj, hraj a uč sa).

tabor_nemcina_3

LETNÝ DENNÝ TANEČNÝ TÁBOR LA PORTELLA

Letné prázdniny znamenajú pre každé dieťa veľmi veľa. Chcú zažiť nezabudnuteľné zážitky, ktoré budú s úsmevom na tvári rozprávať svojim spolužiakov v škole či kamarátom a s radosťou očakávať reakcie. My vieme, čo dokáže s deťmi zábava v pestrom programe alebo hudba a tanec. Prináša im to radosť, zážitky a možnosť spoznať aj doposiaľ nepoznané.

Ponúkame Vám naše letné tábory, kde sa tancuje ale aj nemusí. Zažívame hodiny španielčiny, hodiny tvorivých dielničiek, hry pri ktorých sa smejeme a spolupracujeme spolu navzájom. Deti zistia rozdiely v tanci vo svete a možno sa naučíme aj aký bol najväčší hrdina ameriky či iného svetadiela. Urobíme si piknik, zorganizujeme si karaoke show v maskách a každý deň nám príde tanečný hosť.

Pridáte sa k nám? Tábor je určený pre dievčatá aj chlapcov, tanečníkov i netanečníkov, členov  La Portella, ale aj našich nových kamarátov už od 4 rokov do 10 rokov. Pretože ako hovoríme: „dôležité je mať radosť v srdci, a rytmus v tele“, a o tomto práve sú naše letné tábory.

Výška príspevku za denný tanečný tábor : 145€

LETNÁ ŠKÔLOČKA TANI TANI S NELY

Aj Vaše dieťa trávi hodiny pri našej tanečnej relácii a robí mu to radosť? Doprajte mu zážitok, na ktorý nezabudne. Môže prežiť päť plnohodnotných, zábavných, náučných dní  s Nely z relácie na Ťuki TV: „TANI TANI S NELY“.

Každý deň nás čaká nová náučná téma, ktorú si spolu preberieme. Deň začneme s čarovnými skrinkami, ktoré deti dobre poznajú priamo zo seriálu. Vieme už, že nás vždy prekvapia s novou témou, či s hádankou alebo v nej nájdeme nápovedy či prekvapenia.

Naučíme sa choreografie z videoklipov zo seriálu, nájdeme si čas aj na tvorivé dieľne na zaujímavé témy, naučíme sa pripraviť si našu obľúbenú limonádu či spoznáme kultúry sveta alebo sa zahráme na školu. Veková kategória od 3 rokov – 6 rokov.

Výška príspevku je 210€

Denné letné tábory Pegafun 2020 v Martine

Denným táborom sa venujeme od roku 2017. Počas posledných dvoch rokov s nami strávilo leto v priemere 212 detí. Práca s deťmi nás napĺňa a baví. Je pre nás prioritou, aby sa deti u nás cítili dobre. Aby trávili plnohodnotný čas vonku v prírode, zažili nezabudnuteľné chvíle. Aby našli nových priateľov, a v neposlednom rade, aby sa zábavnou formou vzdelávali.

KDE: PegaFun Fit & Dance Center sa nachádza v atraktívnej lokalite centra mesta (park, historické budovy, pamiatky…) Neďaleko priestoru PegaFun sa nachádza park, v ktorom nájdeme útočisko pred slnkom a bezpečný priestor pre vonkajšie aktivity. Výborná dostupnosť pešo (blízkosť MHD) alebo autom (vlastné parkovisko priamo za budovou, bezplatné parkovanie pre klientov PegaFun potvrdením parkovacieho lístka)

VEKOVÁ KATEGÓRIA: 4 – 13 rokov

ČAS: pracovné dni od 7:00 do 17:00 hod., program prebieha od 8:00 do 16:00 hod.

STRAVOVANIE: Deťom zabezpečujeme pravidelnú stravu – desiatu, obed, olovrant. Obedy budú zabezpečené, tak ako po minulé roky, v reštaurácii Česká hospoda s dôrazom na zdravé stravovanie detí. Počas celého dňa majú deti zabezpečený pitný režim.

CENA:
95 € / turnus 5 dní /1 dieťa
29 € / 1 deň / 1 dieťa
ZĽAVY:
165 € / turnus 5 dní / 2 súrodenci
zľava 10 € /1 dieťa na každý turnus pri prihlásení na viac turnusov
poskytnuté zľavy sa nesčítavajú

TURNUSY:
Jednotlivé 5 dňové turnusy sú zamerané tematicky – šport, príroda, tanec, kreativita, poznávanie. Vždy sa snažíme, aby boli prínosné, zábavné a rôznorodé pre všetky deti. V každom turnuse sú zaradené výlety, kde sa ide vždy mimo areál. Každý deň trávime vonku, kde sa podľa témy týždňa hrávajú hry, či prebiehajú súťaže.

PRIHLÁŠKY a podrobné  informácie o turnusoch nájdete na: www.pegafun.sk

Denný letný camp 2020

Denný camp pre deti a mládež plný športu, hier, výletov, zábavy, kúpania a rytierskych súťaží v Devínskej Novej Vsi (Divadlo Havran – Slovinec)

Kedy:
1. turnus: 17-21.8.2020
2. turnus: 24-28.8.2020
od 7:30 do 16:30

Cena: program v rámci areálu a mimo areálu, výlety, strava (obed, olovrant), opekačka, ceny a odmeny: 110€

Program doobeda:
7:30-8:00 príchod na camp
9:00 – 11:00 výlety/športová/súťažná činnosť v rámci Devínskej Novej Vsi
12:00 obed, oddychové aktivity

Program poobede:
14:00 kúpanie v biobazéne, trampolína
16:30 odchod z campu

Plánované programové aktivity:
výlet na Devín/Devínsku Kobylu, rytierske súťaže, lukostreľba, športové súťaže, výlet do Tarzánie a k mostu Chucka Norrisa, návštevy ihrísk v rámci Devínskej Novej Vsi, kúpanie, oddychové aktivity a pod.

Snímka-obrazovky-2020-06-03-o-13.38.05-636x452

 

Športovo-plavecký denný letný tábor

Doma sme teraz strávili všetci času viac než dosť a vaše deti môžu opäť stráviť leto s Plaveckou akadémiou. Plávanie raz až dvakrát do dňa, tvorivé dielne, výlety do prírody, hry a súťaže, ktoré deti bavia, návšteva zábavného detského centra. Spolu vyplávame a vybeháme všetku nahromadenú nadbytočnú energiu.

VEKOVÁ SKUPINA: 3-12 rokov

CENA: 149€

tabory-kamsdetmi

Sokoliarsky denný tábor

Ak majú Vaše deti radi zvieratká, záujem učiť sa nové  veci a sú  vo veku od 6 do 15 rokov tak neváhajte a prihláste ich na náš denný detský sokoliarsky tábor  v krásnom lesnom prostredí. Deti sa budú o dané dravce starať, kŕmiť  ich aj lietať. Samozrejme nebude to len o robote ale aj zábave formou hier v prírode , náučný chodník v lese, opekanie, kúpanie v bazéne, prechadzky a iné…

Cena 150eur na dieťa v cene je zahrnutá desiata, obed a olovrant

Minimálny počet detí 5, maximálne 10.

Termíny:  06.- 10.7.; 20.- 24.7.; 03.- 07.8.; 17.- 21.8

 

Denný tábor Charlie

Náš denný letný tábor v Petržalke je zameraný na šport, tanec a zábavu v týždňových turnusoch určený pre chlapcov a dievčatá vo veku 5 – 12 rokov (iný vek po dohode s organizátormi). Časť denného programu bude vedená po anglicky, na želanie aj po francúzsky.

Deti čakajú príjemné chvíle s novými kamarátmi a animátormi. V športovej časti sa zameriavame na športové hry, deti si ani neuvedomia že sa nehrajú ale športujú. Skúsia si prvky od kotúľov až po individuálne schopnosti detí. V tanečnej príprave si vyskúšajú základy klasických a moderných tancov, súčasných populárnych, ale aj swingových tancov a rock and rollu.

Svoju súťaživosť budú deti skúšať v zábavných a športových hrách, spoločne budú hľadať poklady, zúčastnia sa rôznych výprav. Zažijú vodnícky deň.

Veková skupina – 5 – 12 rokov

Cena tábora

111 € / turnus 5 dní /1 dieťa

25 € / 1 deň / 1 dieťa

Denny Tabor - Banner kamsdetmi

Podobné články