LAST MINUTE letná slovenská dovolenka

Thumbnail
Kategórie:

Všetci to poznáme! Nestíhame. Nestíhame veľa vecí v živote tak, ako by sme chceli. My Vám pomôžeme aspoň s výberom slovenskej letnej dovolenky.

Pozrite si letnú ponuku ubytovacích zariadení voľných na leto 2018. Okrem nádhernej horskej prírody si tu prídu na svoje i nadšenci kúpania a toboganov. Stačí si len vybrať, či dáte prednosť kids friendly Hotelu Grand**** Jasná s rozsiahlym wellness alebo Horskému hotelu Encián*** v jednom z najznámejších stredísk na Slovensku – Donovaly alebo ubytovaniu v tematických chatkách Holiday Village Tatralandia, ktoré sa nachádzajú v bezprostrednej blízkosti aquaparku Tatralandia.

Ak by Vám to nestačilo, skutočný zážitok z oddychu, kde zrelaxujete svoje telo aj dušu sľubuje aj Wellness Hotel Patince**** na juhu Slovenska alebo Hotel Koliba Gréta*** v nádhernej scenérii Západných Tatier priamo na brehu Liptovskej Mary.

Aby toho nebolo málo a vedeli ste si lepšie vybrať, prinášame vám komplexný PREHĽAD SLOVENSKÝCH AQUAPARKOV. Áno, konečne prehľad, kde nájdete všetky naše aquaparky a viete sa rýchlo zorientovať, kde presne sa nachádzajú.

Hotel Grand**** Jasná

Hotel leží priamo v srdci strediska Jasná – Nízke Tatry. Okrem jedinečného výhľadu na Chopok vás nadchnú aj moderne zariadené izby s prvkami horského štýlu, priateľský prístup personálu, excelentná gastronómia dlhoročného šéfkuchára Jána Staroňa či wellness centrum so širokou ponukou relaxačných procedúr.

Ako kids friendly hotel nezabúdame ani na našich najmenších návštevníkov, pre ktorých je pripravený detský kútik s animátormi a bohatým programom so známymi osobnosťami počas celého leta. Deti u nás si užijú ranné rozcvičky, tvorivé dielničky a facepainting, športové i vedomostné aktivity a večer nebudú chýbať minidisco či rôzne súťaže. Okrem iného sme si pripravili pre rodiny s deťmi špeciálnu rodinnú akciu, ktorá zahŕňa ubytovanie pre 2 deti grátis, polpenziu pre deti do 6 rokov zadarmopre deti do 12 rokov s 50% zľavou.

Hviezdne leto v Hoteli Grand Jasná****

Horský hotel Encián***

Horský hotel Encián*** ponúka ideálne ubytovanie pre rodiny s deťmi v jednom z najznámejších stredísk na Slovensku – Donovaly.

Vybavenie hotela 3- a 4-lôžkovými izbami poskytuje pohodlie pre celú rodinu. Deti poteší vonkajšie detské ihrisko s množstvom outdoorových hier, vnútorný detský kútik, či možnosť vyčľapkať sa v najväčšej jakuzzi na Donovaloch. Pre aktívne objavovanie krás Donovál sú pripravené bicykle a kolobežky pre celú rodinu.

Tešíme sa na vás!

Holiday Village Tatralandia

Ubytovanie v chatkách tejto malebnej dedinky je ideálnou voľbou pre tých, ktorí milujú vodu a dobrodružstvo. Novinkou leta 2018 sú vynovené apartmány DELUXE, v ktorých si môžete dopriať maximálne pohodlie a komfort. Okrem plne vybaveného kuchynského kútika máte k dispozícii kávomat na kapsule s uvítacím balíčkom kapsúl, voucher na drink či prenájom tenisového kurtu v cene ubytovania.

V jednotlivých osadách môžete bez obmedzenia využívať vonkajšie krby, ohniská na grilovanie, detské ihriska či basketbalové ihrisko. Večer sa môžete zabaviť bowlingom alebo stolným futbalom. Okrem toho môžete ako hoteloví hostia využiť zvýhodnené vstupy do aquaparku Tatralandia s bohatým letným programom a MEGA novinkou tohto leta – novými toboganmi.

Leto v Holiday Village Tatralandia

Wellness Hotel Patince****

Ešte stále rozmýšľate nad rodinnou dovolenkou? Rodinný Wellness Hotel Patince**** je ideálna voľba. Je to miesto, kde spolu s rodinou objavíte skutočný zážitok z oddychu. Miesto, kde zrelaxujete svoje telo aj dušu a ktoré si vaše deti určite zamilujú. Nezáleží na tom, či máte chuť na krátky víkendový oddych, či dlhšiu dovolenku. Vo Wellness Hoteli Patince**** si každý vyberie to svoje.

Počas letných mesiacov máme otvorený vonkajší areál, kde sa spolu nachádza až 10 bazénov s termálnou vodou, 4 tobogány, saunový svet, širokú ponuku wellness a SPA procedúr a rôzne možnosti športových či turistických aktivít. Samozrejmosťou je aj bohatý animačný program pre deti a detský kútik, kde sa vaše ratolesti zahrajú pod odborným dozorom, zatiaľ čo vy si môžete užívať chvíľku sami pre seba.

Veľkou výhodou Wellness Hotela Patince**** je jeho lokalita v blízkosti Dunaja, kde sa nachádza aj prístav. Túto sezónu spúšťame novinku: fakultatívne výlety do Ostrihomu a nočnej Budapešti. Celú ponuku pobytových balíčkov nájdete na www.wellnesspatince.sk a aktuálne informácie aj na FB profile hotela.

Pozrite si VIDEO o Wellness HotelI Patince****

Hotel Koliba Gréta***

Vychutnajte si luxusné LETO na LIPTOVE, v Jedinom hoteli priamo na brehu Liptovskej Mary. Čaká Vás ubytovanie v dreveničkách alebo kolibe, s bohatými raňajkami formou švédskych stolov, vstupom do wellness a tiež vstupom na 2 hodiny do vonkajších bazénov v kúpeľoch Lúčky.

Pri každej dreveničke je k dispozícii letná terasa s grilom a pre ubytovaných v hlavnej kolibe záhradné ohnisko so sedením a osvetlením. A preto, ak nepatríte k priaznivcom vodných športov, kajak a výletnú loď si môžete vymeniť za grilovací balíček.

Bazény, wellness, kajaky, plavba na lodi a piknik v CENE + SÚKROMNÁ PLÁŽ s WIFI a krásne prostredie. Všetko pre Vás a Vašu rodinu. Ešte stále sú voľné prvé tri júlové týždne, kedy Hotel Koliba Gréta*** čaká na Vašu objednávku.

 

 

Podobné články