Harlem Globetrotters

Thumbnail
Kategórie:

Agentúra Rudolfa Hégera v spolupráci so Skupinou rodinných portálov pre vás pripravila nezabudnuteľný basketbalový zážitok.

Títo basketbaloví kúzelníci vypredali už nejedno predstavenie v rámci svojho turné po Európe. Pre obrovský záujem pridali v Bratislave ďalšie predstavenie a my ako Skupina rodinných portálov KAMSDETMI.skDENNETABORY.sk a VYTVORME.si máme pre vás tento jedinečný športový zážitok za skvelú cenu. Zapíšte si termín 3.6. o 16:00hod do svojich kalendárov a zažite Harlem Globetrotters – basketbalových kúzelnikov naživo v Hant aréne v Bratislave.

Zažite s deťmi nezabudnuteľný Medzinárodný deň detí a kúpte si lístky na toto jedinečné predstavenie ešte dnes za výhodnú cenu 18 €.

Viac informácií o lístkoch a podujatí nájdete TU.

c700x420

O čo ide?

Agentúra Rudolfa Hégera v spolupráci so Skupinou rodinných portálov pripravila pre všetkých športových fanúšikov lahôdku v podobne exkluzívnych východoeurópskych zastávok v rámci celosvetového turné basketbalových kúzelníkov Harlem Globetrotters. Turné sa koná na počesť 90.teho výročia založenia obľúbeného zoskupenia prinášajúceho zmes zábavy, akrobacie a hlavne dokonalej estetiky basketbalu.

V teame, ktorý za svoj hlavný stan považuje štvrť Harlem na NewYorskom Manhattane, sa okrem množstva klasických exhibičných hráčov predstavili aj legendy súťažného basketbalu, ako napríklad Wilt Chamberlain (autor neprekonaného rekordu 100 bodov a 55 doskokov v zápase NBA), Connie Hawkins, či Nat Clifton. Okrem nich patria k organizácii Harlemu aj mená ako Kareem Abdul Jabbar (ktorý viedol svoj all stars team súperov na exhibícii vo Viedni v roku 1995), Erwin “Magic” Johnson, či Pat Ewing Jr..
Do širšieho rostra tohto teamu, ktorý vyhral vo viac než 22 000 zápasoch sa však nachádzajú aj kurióznejšie mená ako Lionel Messi, či Pápež František.

Podobné články