1 200 detí vytvorilo obrie PUZZLE s rozmerom až 32 m2

Thumbnail
Kategórie:

Portálu KAMSDETMI.sk v spolupráci s partnermi projektu BIODERMA a BIC Slovakia sa podarilo vytvoriť rekord a poskladať obrie puzzle.

http://velerocms.com/domains/kamsdetmi/data/fotogalerie/70450638/dsc_0255.jpg

 

Portálu KAMSDETMI.sk v spolupráci s partnermi projektu BIODERMA a BIC Slovakia sa podarilo vytvoriť rekord a poskladať obrie puzzle. Na realizovaní tohto nového rekordu sa podieľalo zhruba 1 200 detí z 8 krajských miest, pričom dielo sa spojilo do jedného celku v piatok 27. júna o 15:00 hod. v nákupnom a spoločenskom centre CENTRAL v Bratislave. Ambíciózny projekt „BIODERMA rekordné PUZZLE“ sa podaril a vzniklo rekordné puzzle na Slovensku s rozmerom 32 m2.

Na jeho vytvorenie sa použilo 1200 kusov pasteliek a rovnaký počet, teda 1200 kusov voskoviek.

Počas medzinárodného dňa detí maľovali čiastkové kusy veľkého puzzle deti v ôsmich slovenských mestách, konkrétne v Bratislave, Trnave, Nitre, Trenčíne, Žiline, Banskej Bystrici, Prešove, Košiciach – išlo o osem dielov. Všetky diely sa následne spojili do jedného celku a za účasti notára vyhlásený slovenský rekord.

http://velerocms.com/domains/kamsdetmi/data/fotogalerie/70450638/dsc_0219.jpg

 

Za celým projektom stál práve náš portál KAMSDETMI.sk, ktorý ponúka množstvo užitočných a hodnotných informácií, nápadov, myšlienok a inšpirácií týkajúcich sa rodičov a ich detí. Aj preto je veľmi dôležité využiť čas s nimi, (kým o to ešte stoja), čo najefektívnejšie. V krátkom čase môžete na tomto portáli vyhľadať skvelé tipy na príjemné miesta, atrakcie či rôzne iné voľnočasové aktivity v ktoromkoľvek regióne Slovenska. Nechýbajú ani zaujímavé postrehy mamičiek, recenzie na rozprávkové knihy alebo produkty.

Toto všetko i v duchu výstižného citátu Charlieho Chaplina: „Dedičnosť je to, v čo veríme, keď máme inteligentné deti.“

Laboratoire Bioderma je francúzska dermatologická spoločnosť zastúpená exkluzívne v lekárňach po celom Slovensku, ktorá veľmi úzko spolupracuje s dermatológmi, alergológmi a pediatrami. Vo svojom širokom portfóliu ponúka produkty pre komplexnú starostlivosť o všetky typy pokožky od novorodeneckého veku až po zrelú pleť.

Naša stránka KAMSDETMI.sk ponúka možnosť tvoriť obsah aj rodičom, hlavne matkám, aby nestratili kontakt so svetom, vytvorili si nové priateľstvá, udržali si niektoré pracovné návyky, privyrobili si a prilepšili si tak k „materskej“. Facebookoví rodičia môžu likeovať a sledovať informácie z ich lokality priamo cez svoj profil na facebooku.

Podobné články